Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
90+'
FC Köln - Union Berlin
2:2
90+'
Freiburg - Heidenheim
1:1
90+'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
90+'
RB Leipzig - Bremen
1:1
İNGİLTERE: Premier League
64'
Bournemouth - Brentford
0:0
62'
Everton - Sheffield Utd
1:0
61'
Newcastle - Brighton
1:1
63'
Tottenham - Burnley
1:1
61'
West Ham - Luton
1:1
62'
Wolves - Crystal Palace
0:2
İSPANYA: LaLiga
46'
Villarreal - Sevilla
1:2
ALMANYA: 3. Liga
Fasilə
Mannheim - Sandhausen
4:0
ALMANYA: Regionalliga North
59'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
1:1
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
59'
Oldenburger - Eichede
1:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
64'
Eintracht Celle - BSV Rehden
2:1
ALMANYA: Oberliga Hessen
23'
Hanauer SC - SV Steinbach
1:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
84'
Kaiserslautern II - Diefflen
2:2
90+'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:1
ANGOLA: Girabola League
52'
Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul
1:0
Fasilə
Interclube - Libolo
0:0
23'
Kabuscorp - Sagrada
1:1
ARJANTİN: Primera B - Apertura
60'
Dock Sud - Deportivo Armenio
1:1
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
23'
Excursionistas K - Rosario Central K
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
65'
Egnatia - Tirana
0:3
65'
Laci - Kukesi
1:0
64'
Partizani - Erzeni
4:0
64'
Teuta - Din. Tirana
0:0
63'
Vllaznia - Skenderbeu
1:4
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
90+'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:1
90+'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
2:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
23'
A. Lustenau - BW Linz
0:0
23'
Austria Vienna - Wolfsberger
0:0
23'
Tirol - Altach
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
70'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
90+'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
1:1
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
23'
A. Salzburg - Altach U21
0:0
AVUSTURYA: Burgenland
23'
Horitschon - Parndorf
0:0
AVUSTURYA: Karnten
61'
Treibach - SC Landskron
2:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
Fasilə
Retz - Warth
0:0
AVUSTURYA: Oberosterreich
23'
St. Martin im Muhlreis - Micheldorf
0:0
AVUSTURYA: Salzburg
23'
Burmoos - Puch
0:0
23'
Kuchl - Eugendorf
1:1
23'
Seekirchen - Adnet
1:0
23'
Strasswalchen - UFC Siezenheim
1:0
23'
USK Anif - Union Henndorf
0:0
AVUSTURYA: Steiermark
23'
Lebring - Weinland Gamlitz
0:1
AVUSTURYA: Vorarlberg
90'
Lauterach - Alberschwende
1:2
65'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:3
23'
Hard - Horbranz
0:0
23'
Hochst - Nenzing
0:0
AVUSTURYA: Wien
90'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
2:5
66'
1980 Wien - Stammersdorf
1:0
63'
Stadlau - Wienerberger
0:2
BAE: 1. Lig
53'
Al Urooba - Al Dhafra
3:0
51'
Dibba Al Fujairah - Masafi
1:1
48'
Gulf United - Gulf Heroes
2:1
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
Fasilə
Club Brugge K - Genk K
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
68'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
1:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
23'
Ostrovets - Lida
0:1
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
64'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:1
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
23'
Bratstvo Gracanica - Kakanj
0:0
23'
Celik Zenica - BFK Simm Bau
0:1
23'
Gorazde - Jedinstvo Bihac
0:0
23'
Hadzici - Gradina Srebrenik
0:0
23'
Mladost DK - Banovici
0:0
23'
Stupcanica - Gradacac
0:0
23'
Tomislav - TOSK Tesanj
0:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
23'
Drina Zvornik - Kozarska Dubica
2:0
23'
Famos Vojkovici - Prijedor
0:0
23'
Laktasi - Modrica
0:0
23'
Leotar - Kozara
1:0
23'
Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina
1:0
23'
Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor
0:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
64'
Arda - Botev Plovdiv
1:1
BULGARİSTAN: Vtora liga
23'
Bdin Vidin - Spartak Pleven
0:0
23'
Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II
0:0
23'
Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik
0:0
23'
Spartak Varna - Litex Lovech
1:0
CEZAYİR: Ligue 2
62'
Annaba - Ouargla
2:0
66'
ASM Oran - Medea
3:1
61'
Batna - Khroub
1:0
52'
Chelghoum - Mlila
0:0
58'
GC Mascara - Kolea
0:0
53'
Ghozlane - Harrach
0:0
57'
MO Constantine - Eulma
1:1
54'
Olympique Akbou - Telaghema
2:0
58'
Oued Sly - El Khemis
1:1
Yenilənmə Gözlənilir
SC Mecheria - Temouchent
0:0
52'
WA Mostaganem - Guir Abadla
5:0
Yenilənmə Gözlənilir
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
23'
Kromeriz - Chrudim
0:1
23'
Lisen - Brno
0:0
23'
Pribram - Jihlava
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
23'
Zivanice - Velvary
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
Fasilə
FK Frydek-Mistek - Start Brno
1:0
Fasilə
Uhersky Brod - Znojmo
0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
23'
Doubravka - FK Komarov
0:0
23'
Katovice - Domazlice B
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Klatovy - Sobeslav
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
Fasilə
Stara Rise - Zdar na Sazavou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
Fasilə
Nove Sady - Vsechovice
1:1
Fasilə
Prerov - Holesov
0:2
Fasilə
Skastice - Vsetin
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sternberk - Strani
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Jesenik - Frenstat p. R.
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Vitkovice - Valasske Mezirici
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Drazice - Rudolfov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Olesnik - Milevsko
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Trhove Sviny - Mirovice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Boskovice - Letovice - Kunstat
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Bystrc - Bosonohy
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Citice - Vintirov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Hroznetin - Chodov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Lomnice - Trstenice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Libcany - Police nad Metuji
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Chrastava - Skalice u C.Lipy
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Novy Bor - Sedmihorky
0:0
23'
Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
23'
Haj ve Slezsku - Cesky Tesin
0:0
23'
Jakubcovice - Dolni Benesov
1:0
23'
Orlova - Hermanice
0:0
23'
Stonava - Brusperk
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Belotin - Zelatovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotin - Bohunovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Urcice - Mohelnice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Holice - Prelouc
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
23'
Stribro - Kaznejov
0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
23'
Tempo Prague - Dolni Chabry
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
SK Doksy - Poricany
0:0
23'
Tuchlovice - Tochovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Velim - Libis
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
23'
Modlany - FK Jilove
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Probostov - Cernovice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Hluk - Stitna nad Vlari
0:0
Fasilə
Morkovice - Luhacovice
2:0
Yenilənmə Gözlənilir
Osvetimany - Francova Lhota
0:0
Fasilə
Slusovice - Kvasice
2:0
ESTONYA: Meistr ligi
64'
Kuressaare - Tammeka
0:0
ETİYOPYA: Premier League
23'
Welayta Dicha - Ethiopia Bunna
0:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
53'
Klaksvik 2 - FC Suduroy
1:2
38'
Runavik 2 - B36 Torshavn 2
1:1
23'
Vikingur 2 - Hoyvik
1:1
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
63'
Oulu - Gnistan
1:1
GANA: Division One League
23'
Maana - Northern City
0:0
GANA: Ghanaian Cup
23'
Nsoatreman - Legon Cities
0:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
56'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
1:1
23'
Spaeri - FC Gareji Sagarejo
0:0
HIRVATİSTAN: HNL
23'
Varazdin - Rijeka
1:0
HOLLANDA: Tweede Divisie
88'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
1:2
90+'
Katwijk - Excelsior Maassluis
2:1
HOLLANDA: Derde Divisie
86'
TEC - Barendrecht
3:1
86'
USV Hercules - RKAV Volendam
4:0
HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
Fasilə
Alkmaar K - Heerenveen K
0:0
Fasilə
Den Haag K - Ajax K
1:1
45+'
Feyenoord K - Utrecht K
1:1
Fasilə
PEC Zwolle K - Sittard K
0:3
Fasilə
PSV K - Excelsior K
0:1
Fasilə
Twente K - Telstar K
2:0
İNGİLTERE: FA Trophy
8'
Gateshead - Solihull Moors
0:0
İRAN: Pro Lig
76'
Shams Azar Qazvin - Malavan
1:0
Fasilə
Mes Rafsanjan - Sepahan
0:1
33'
Havadar SC - Persepolis
0:1
23'
Aluminium Arak - Sanat-Naft
0:0
İRLANDA: National League Women
64'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:1
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
62'
Livingston - St. Johnstone
0:1
60'
Ross County - Motherwell
1:2
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
59'
Hearts - Dundee FC
2:0
59'
St. Mirren - Kilmarnock
0:1
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
62'
Hamilton - Alloa
2:2
65'
Inverness - Montrose
1:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
66'
Peterhead - Spartans
0:3
65'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
63'
East Kilbride - Stranraer
1:2
İSPANYA: LaLiga2
Fasilə
Ferrol - Alcorcon
0:0
49'
Gijon - Andorra
2:1
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
61'
Tarazona - Sabadell
2:0
23'
Lugo - Cornella
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
23'
Arzua - Silva SD
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
52'
Tuilla - Barcia
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
23'
UD Samano - Escobedo
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
23'
Leioa - San Ignacio
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
67'
Rapitenca - FC L'escala
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
67'
Patacona - Burriana
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
88'
Ponferradina B - Almazan
0:2
67'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:1
23'
La Virgen - Villaralbo
0:0
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
23'
Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem
0:0
23'
H. Tel Aviv - Ashdod
0:0
23'
M. Petach Tikva - H. Petah Tikva
2:0
23'
Netanya - Hapoel Hadera
0:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
67'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
3:0
23'
Nordic United - Taby
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
63'
Rosengard - Ljungskile
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
67'
Algarna-Harnosand - Bergnasets
0:4
64'
Team TG - Lucksta
4:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
61'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:3
İSVİÇRE: Promotion League
59'
Bavois - St. Gallen II
1:1
65'
Bruhl SG - Breitenrain
0:1
65'
Bulle - Paradiso
1:2
66'
Lugano II - Basel II
2:2
23'
Etoile-Carouge - Young Boys II
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
23'
Echallens - La Chaux-De-Fonds
1:1
23'
Grand-Saconnex - Pully
0:0
23'
Yverdon II - Sarraz-Ecleplens
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
23'
Muttenz - Rotkreuz
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
65'
Eschen - Uzwil
1:0
Yenilənmə Gözlənilir
Kreuzlingen - Linth
2:1
61'
Tuggen - Hongg
1:0
61'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
1:0
55'
YF Juventus - Freienbach
1:1
23'
Mendrisio - Grasshopper II
0:1
23'
Taverne - Kosova
1:0
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
61'
Aarau K - Grasshopper K
0:4
65'
Luzern K - St. Gallen K
0:5
İTALYA: Serie D - Winners stage
61'
Caldiero Terme - Union Clodiense
1:0
İZLANDA: Besta deild karla
65'
Akranes - Vestri
2:0
İZLANDA: Division 2
65'
KFG Gardabaer - Haukar
0:1
63'
Volsungur - Selfoss
0:1
23'
Throttur Vogar - Hottur / Huginn
0:1
KONGO: Ligue 1
62'
Otoho d'Oyo - Kondzo
1:0
LETONYA: Virsliga
23'
Grobina - Auda
1:0
LETONYA: 1. Liga
64'
Ogre United - Tukums 2000 2
1:0
67'
Riga FC 2 - Leevon PPK
2:1
LİTVANYA: A Lyga
65'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:1
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
23'
Pecsi - Soroksar
0:0
MACARİSTAN: NB III - Northeast
23'
Debreceni EAC - Debrecen II
0:0
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
23'
Milsami - Petrocub
0:0
NORVEÇ: OBOS-ligaen
66'
Aalesund - Vålerenga
0:2
66'
Åsane - Start
0:0
66'
Bryne - Mjondalen
1:0
67'
Kongsvinger - Raufoss
1:1
67'
Lyn - Levanger
2:1
62'
Moss - Stabaek
0:3
65'
Ranheim - Egersund
1:0
64'
Sogndal - Sandnes
4:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
63'
Arendal - Halden
1:1
68'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
59'
Notodden - Flekkeroy
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
65'
Ardal - OS
1:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
65'
Sola - Fram
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
63'
Asker - Oppsal
2:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
63'
Floya - Sprint-Jeloy
2:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
38'
Arna-Bjørnar K - Brann K
0:3
ÖZBEKİSTAN: Super League
62'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
65'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
65'
Pastoreo - Encarnacion FC
1:3
64'
Recoleta - San Lorenzo
2:2
POLONYA: Division 2
64'
Hutnik Krakow - Lech II
2:0
60'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
2:0
49'
KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg
0:1
23'
Sandecja - Elblag
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
65'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
1:0
23'
Belchatow - Wikielec
0:0
23'
Pelikan - LKS Lomza
0:1
POLONYA: III Liga - Group II
65'
Elana Torun - Unia Swarzedz
1:0
70'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
1:2
POLONYA: III Liga - Group III
68'
Warta Gorzow - Stilon Gorzow
0:1
23'
Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II
0:1
23'
Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw
1:0
POLONYA: III Liga - Group IV
23'
Chelmianka Chelm - Garbarnia
0:0
23'
Orleta Radzyn - Czarni Polaniec
0:0
23'
Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal
Fasilə
Portimonense - Rio Ave
0:1
Fasilə
Vizela - Estrela
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
Fasilə
Vilaverdense - Penafiel
0:1
RUSYA: Premier Ligi
90+'
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
62'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
63'
Murom - FK Novosibirsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
90+'
Nazran - FC Sevastopol
1:2
61'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
57'
Maykop - Biolog
2:0
63'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:2
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
90+'
Podbrezova - Slovan Bratislava
2:1
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
69'
Zilina K - Petrzalka K
2:0
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
23'
Al-Hilal - Al Hazem
1:0
23'
Al-Raed - Al Taee
0:0
UKRAYNA: Premier League
23'
Shakhtar - Dyn. Kyiv
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love