Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Canlı Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
FRANSA: Lig 1
22:00
Le Havre - Marsilya
-:-
22:00
Lens - Montpellier
-:-
22:00
Lille - Nice
-:-
22:00
Lorient - Clermont
-:-
22:00
Lyon - Strasbourg
-:-
22:00
Metz - PSG
-:-
22:00
Monaco - Nantes
-:-
22:00
Reims - Rennes
-:-
22:00
Toulouse - Brest
-:-
İNGİLTERE: Premier League
18:00
Arsenal - Everton
-:-
18:00
Brentford - Newcastle
-:-
18:00
Brighton - Manchester Utd
-:-
18:00
Burnley - Nottingham
-:-
18:00
Chelsea - Bournemouth
-:-
18:00
Crystal Palace - Aston Villa
-:-
18:00
Liverpool - Wolves
-:-
18:00
Luton - Fulham
-:-
18:00
Manchester City - West Ham
-:-
18:00
Sheffield Utd - Tottenham
-:-
İSPANYA: LaLiga
20:00
Ath. Bilbao - Sevilla
-:-
20:00
Atl. Madrid - Osasuna
-:-
20:00
Barcelona - Vallecano
-:-
20:00
Betis - Real Sociedad
-:-
20:00
Cadiz - Las Palmas
-:-
20:00
Granada - Celta Vigo
-:-
20:00
Mallorca - Almeria
-:-
20:00
Valencia - Girona
-:-
20:00
Villarreal - Real Madrid
-:-
İTALYA: Serie A
13:30
Sassuolo - Cagliari
0:2
37'
Monza - Frosinone
0:1
37'
Udinese - Empoli
0:0
19:00
Inter - Lazio
-:-
21:45
AS Roma - Genoa
-:-
TÜRKİYE: Süper Lig
19:00
Galatasaray - Fenerbahçe
-:-
ABD: MLS
02:30
Charlotte - Los Angeles Galaxy
0:0
02:30
Cincinnati - St. Louis City
3:1
02:30
Inter Miami - DC United
1:0
02:30
New England Revolution - Philadelphia Union
0:3
02:30
New York City - New York Red Bulls
2:1
02:30
Toronto FC - CF Montreal
5:1
03:30
Austin FC - Sporting Kansas City
3:2
03:30
Chicago Fire - Columbus Crew
1:3
03:30
Houston Dynamo - FC Dallas
1:1
03:30
Minnesota - Portland Timbers
2:1
04:30
Real Salt Lake - Colorado Rapids
5:3
05:30
San Jose Earthquakes - Orlando City
0:1
05:30
Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
1:1
ABD: USL Championship
02:00
Indy Eleven - Hartford Athletic
4:1
02:00
Loudoun - Monterey Bay
3:0
02:00
Pittsburgh - North Carolina
1:1
02:30
Tampa Bay - FC Tulsa
5:0
05:00
Oakland Roots - Orange County SC
2:1
05:30
Las Vegas Lights - Louisville City
2:2
05:30
Phoenix Rising - Miami FC
2:0
ABD: MLS Next Pro
03:00
Huntsville - Atlanta United 2
2:3
03:30
North Texas - Portland Timbers 2
2:1
22:00
Inter Miami II - Carolina Core
-:-
22:00
Minnesota 2 - Tacoma Defiance
-:-
22:00
New England Revolution II - Philadelphia II
-:-
00:00
New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2
-:-
ABD: USL League One
02:00
Richmond Kickers - Greenville
0:1
02:30
Tormenta - Chattanooga Red Wolves
4:0
ABD: USL League Two
23:00
Christos - Virginia Marauders
3:0
00:00
Project 51O - Almaden
2:1
01:00
New Mexico U23 - Flatirons
2:1
01:00
North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2
4:0
01:00
San Francisco City - Academica SC
0:2
01:00
Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut
6:1
01:00
West Virginia - Salem City
1:1
01:30
Morris Elite - Staten Island ASC
0:1
02:00
Fort Wayne - Dayton
3:1
02:00
LVU Rush - Reading
0:2
02:00
Michiana Lions - Flint City
1:2
02:00
Oakland County - Union FC Macomb
1:0
02:00
Virginia Beach - Charlottesville Blues
3:0
02:00
Wake FC - SC United Bantams
2:6
02:00
Western Mass Pioneers - Pathfinder
4:0
03:00
Dəyişilib
AHFC Royals - Hill Country Lobos
-:-
03:00
Bavarian United - Minneapolis City
1:0
03:00
Blue Goose - Mississippi Brilla
0:0
03:00
Corpus Christi FC - Houston Sur
1:0
03:00
Ironbound SC - Hudson Valley
0:4
03:00
Louisiana - Little Rock Rangers
0:0
03:00
Rochester FC - St. Croix
2:1
03:00
Sueno - River Light
1:2
03:30
Peoria - Chicago Dutch Lions
4:0
04:00
Utah United - Utah Avalanche
1:2
05:00
Redlands FC - Capo II
1:4
00:00
Lane United - Midlakes United
-:-
00:00
Tacoma Stars - Ballard
-:-
00:00
West Seattle Junction - Portland U23
-:-
ABD: NISA
02:00
Maryland Bobcats - Savannah Clovers
2:0
02:00
Dəyişilib
Michigan Stars - Club de Lyon
-:-
ABD: NWSL Women
02:30
Washington K - Angel City K
4:2
04:30
Kansas City Current K - Racing Louisville K
3:3
00:00
Gotham K - Chicago K
-:-
AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Playofflar
20:00
Zamalek - Berkane
-:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
7'
Düsseldorf - Magdeburg
0:0
7'
Elversberg - Karlsruher
0:0
7'
Fürth - Schalke
0:0
7'
Hamburger SV - Nürnberg
0:0
7'
Hannover - Kiel
0:0
7'
Kaiserslautern - Braunschweig
0:0
7'
Osnabruck - Hertha
0:1
7'
Rostock - Paderborn
0:0
7'
Wehen - St. Pauli
0:0
ALMANYA: Regionalliga North
7'
St. Pauli II - Hannover II
0:0
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00
Babelsberg - Altglienicke
0:0
14:00
BFC Dynamo - Berliner AK 07
3:1
14:00
Chemnitzer - Erfurt
2:2
14:00
Greifswald - Meuselwitz
4:1
14:00
Hertha II - Cottbus
0:2
14:00
Jena - Eilenburg
2:0
14:00
Lokomotive Leipzig - Zwickau
2:0
14:00
Luckenwalde - Chemie Leipzig
1:3
18:30
Viktoria Berlin - Hansa Rostock II
-:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
82'
Rostocker FC - Sparta Lichtenberg
3:1
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
81'
Halle - Freital
2:3
ALMANYA: Oberliga Westfalen
37'
Turkspor Dortmund - Wattenscheid
1:1
ALMANYA: Bundesliga Gençler - Playofflar
12:00
Hoffenheim U19 - B. Monchengladbach U19
4:0
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
12:00
Andernach K - Hamburger SV K
0:4
12:00
Gutersloh K - Bayern II K
3:1
12:00
Hoffenheim II K - Meppen K
0:2
12:00
Wolfsburg II K - Ingolstadt K
1:1
79'
Frankfurt II K - Sand K
0:0
75'
Weinberg K - Jena K
0:4
ANDORRA: Primera Divisió
18:00
Atletic Escaldes - Atletic America
-:-
18:00
Ordino - Carroi
-:-
18:00
Pas de la Casa - Esperanca
-:-
18:00
Penya - Inter Escaldes
-:-
18:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
-:-
ANGOLA: Girabola League
17:00
Sagrada - Desportivo Huila
-:-
17:00
Sao Salvador - Bravos do Maquis
-:-
17:30
Academica - Interclube
-:-
17:30
Santa Rita - Primeiro de Agosto
-:-
ARJANTİN: Liga Profesional
00:00
River Plate - Belgrano
3:0
02:00
Defensa y Justicia - Gimnasia L.P.
1:1
02:30
Instituto - Union Santa Fe
1:1
21:00
Barracas Central - Sarmiento Junin
-:-
21:30
Platense - Independiente
-:-
23:45
Banfield - Huracan
-:-
23:45
Talleres Cordoba - Atl. Tucuman
-:-
ARJANTİN: Primera Nacional
01:00
Quilmes - Gimnasia Jujuy
2:1
03:10
CA Estudiantes - Alvarado
4:0
19:45
Atletico Atlanta - Atl. Rafaela
-:-
21:00
Arsenal Sarandi - Tristan Suarez
-:-
21:00
Guillermo Brown - Agropecuario
-:-
21:30
Aldosivi - Almagro
-:-
21:30
Chacarita Juniors - Racing Cordoba
-:-
21:30
Defensores Unidos - Deportivo Madryn
-:-
21:30
Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron
-:-
21:45
Colon - Chaco For Ever
-:-
22:00
San Martin S.J. - All Boys
-:-
00:00
Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano
-:-
ARJANTİN: Torneo Federal
17:00
Biblioteca Atenas - Ferro Gen. Pico
-:-
21:00
Circulo Deportivo - Germinal
-:-
21:00
Olimpo - Sansinena
-:-
21:00
Santamarina - Villa Mitre
-:-
21:30
Crucero del Norte - Juventud Antoniana
-:-
21:30
Def. Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy
-:-
21:30
El Linqueno - Gimnasia E.R.
-:-
21:30
San Martin Mendoza - Deportivo Camioneros
-:-
21:30
Union Sunchales - San Martin Formosa
-:-
22:00
9 de Julio Rafaela - Douglas Haig
-:-
22:00
Argentino MM - Juventud U.U.
-:-
22:00
Boca Unidos - Sarmiento de La Banda
-:-
22:00
Cipolletti - Kimberley
-:-
22:00
Gutierrez Mendoza - Ciudad Bolivar
-:-
22:00
Sol de America - Sarmiento Resistencia
-:-
22:00
Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras
-:-
22:00
Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano
-:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
18:00
Laferrere - Deportivo Merlo
-:-
21:30
Fenix - San Martin Burzaco
-:-
23:00
Midland - Acassuso
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30
Berazategui - CSR Espanol
-:-
21:30
El Porvenir - Central Ballester
-:-
21:30
General Lamadrid - Juventud Unida S. M.
-:-
21:30
Justo Jose de Urquiza - Atlas
-:-
21:30
Real Pilar - Argentino de Rosario
-:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30
Everton La Plata - Defensores de Glew
-:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00
Independiente K - UAI Urquiza K
-:-
20:00
Gimnasia L.P. K - Excursionistas K
-:-
21:00
Belgrano K - San Luis K
-:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig - Düşme Grubu
17:00
Laci - Flamurtari
-:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig - Playofflar
21:00
Egnatia - Vllaznia
-:-
ARUBA: Division di Honor - Final grubu
03:00
Britannia - Deportivo Nacional
0:0
ASYA: AFC Asian Cup Women U17 - Playofflar
10:00
Çin U17 K - Güney Kore U17 K
1:2
14:00
Kuzey Kore U17 K - Japonya U17 K
1:0
AVRUPA: Premier League (Crimea)
78'
Inkomport - Ocean Kerch
1:0
37'
Alushta-Crimea - GFK Yalta
0:1
37'
Gvardiya - Sparta-KT
0:0
37'
Kyzyltash - TSK Simferopol
1:0
AVRUPA: All-Island Cup Women
37'
Crusaders K - Shamrock Rovers K
2:1
20:00
Sligo Rovers K - Glentoran K
-:-
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00
Canberra Croatia - Monaro Panthers
0:0
08:00
Tuggeranong Utd - Yoogali
6:0
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30
Newcastle Olympic - Cooks Hill United
1:1
07:30
New Lambton - Charlestown Azzurri
0:1
07:30
Weston Workers - Edgeworth E.
0:2
AVUSTRALYA: NPL Queensland
08:00
Sunshine Coast Wanderers - Brisbane Roar U23
3:0
09:30
Moreton City Excelsior - Rochedale
2:0
AVUSTRALYA: NPL Victoria
09:00
Heidelberg - Altona Magic
1:1
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30
Cessnock City Hornets - Kahibah
1:3
07:30
Dəyişilib
Wallsend Red Devils - Thornton Redbacks
-:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
09:45
St. George Willawong - Brisbane Strikers
3:2
11:00
Logan Lightning - Mitchelton
4:0
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00
Melbourne Victory U21 - Northcote City
1:2
AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
04:00
Vaivase-Tai (Sam) - Ifira Black Bird (Van)
1:5
07:00
Magenta (Nca) - Pirae (Tah)
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Şampiyona Playoffları
18:00
Salzburg - LASK
-:-
18:00
SK Rapid - Hartberg
-:-
18:00
Sturm Graz - A. Klagenfurt
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
16:30
Altach U21 - Schwaz
-:-
AVUSTURYA: Bundesliga Women
11:30
Dornbirn K - Austria Vienna K
0:5
13:45
Altach/Vorderland K - St. Polten K
1:2
AZERBAYCAN: Premier Lig
78'
Gabala - Araz
1:0
BAE: 1. Lig
17:10
Al Arabi - United FC
-:-
17:10
Al Dhafra - Gulf United
-:-
17:10
Al Hamriyah - Al-Taawon
-:-
17:10
Al Jazira Hamra - Al Urooba
-:-
17:10
Dibba Al Hisn - Dubai City
-:-
17:10
Masafi - Al Thaid
-:-
17:10
Masfut - Dibba Al Fujairah
-:-
BAHREYN: Premier Lig
19:00
Al-Hala - Al-Ahli Manama
-:-
19:00
Al-Hidd - Al-Najma
-:-
19:00
Al-Muharraq - Sitra
-:-
19:00
Al-Shabbab - Busaiteen
-:-
19:00
East Riffa - Al Khalidiyah
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
20:15
Lommel SK - Kortrijk
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
14:30
Cercle Brugge - Royale Union SG
1:2
19:30
Anderlecht - Club Brugge
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF - Playofflar
16:00
Union Rochefortoise - Tubize
-:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - 5.lik-8.lik
16:00
KV Mechelen 2 - Boom
-:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00
Damissa - Espoir
-:-
18:00
Dynamo Abomey - Bani Ganse
-:-
18:00
FC Loto - Cavaliers
-:-
18:00
Takunnin - Dadje
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
20:00
Din. Minsk - Soligorsk
-:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
80'
Lokomotiv Gomel - Energetik-BGU
0:1
37'
Zhodino 2 - Volna Pinsk
1:0
18:00
BumProm Gomel - Maxline
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:00
Zorka-BDU K - FC Gomel K
7:0
17:00
Bobruichanka K - Dnepr Mogilev K
-:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
00:30
Nacional Potosi - Santa Cruz
1:0
03:00
Oriente Petrolero - Universitario de Vinto
2:1
22:00
Guabira - Aurora
-:-
00:30
Bolivar - Tomayapo
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00
TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:30
BSK Banja Luka - Kozara
-:-
BOTSVANA: Premier League
37'
Matebele - VTM FC
0:0
37'
Security Systems - Sua Flamingoes
1:2
37'
Township Rollers - Jwaneng Galaxy
0:0
BREZİLYA: Serie A
00:30
Dəyişilib
Fortaleza - Athletico-PR
-:-
03:00
Dəyişilib
Vasco - Flamengo
-:-
17:00
Dəyişilib
Criciuma - Palmeiras
-:-
22:00
Dəyişilib
Atletico-MG - Bahia
-:-
22:00
Dəyişilib
Corinthians - Botafogo RJ
-:-
22:00
Dəyişilib
Fluminense - Juventude
-:-
00:30
Dəyişilib
Cuiaba - Internacional
-:-
00:30
Dəyişilib
Gremio - Bragantino
-:-
BREZİLYA: Serie B
23:30
Amazonas - Paysandu
1:1
00:30
Goias - Botafogo SP
4:0
03:00
Sport Recife - Avai
1:2
17:00
Santos - Brusque
-:-
22:00
Mirassol - Ituano
-:-
22:00
Operario - Ceara
-:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00
CSA - Sampaio Correa
0:0
23:00
Volta Redonda - Nautico
2:1
01:30
Dəyişilib
Botafogo PB - EC Sao Jose
-:-
01:30
Ferroviaria - Confianca
1:0
22:30
Londrina - Sao Bernardo
-:-
22:30
Remo - Tombense
-:-
BREZİLYA: Serie D
23:00
ASA - Jacuipense
1:0
23:00
Ipatinga - Real Noroeste
2:0
23:00
Portuguesa RJ - Itabuna
1:1
00:00
Sao Jose EC - Inter de Limeira
0:0
01:00
Rio Branco - Sao Raimundo RR
1:1
01:00
Uniao Rondonopolis - Real Brasilia
1:0
21:30
Brasiliense - Mixto
-:-
22:00
Cameta - Moto Club
-:-
22:00
Costa Rica - Pouso Alegre
-:-
22:00
Retro - Itabaiana
-:-
22:00
Tocantinopolis - AE Altos
-:-
22:00
Treze - Iguatu
-:-
23:00
Concordia - Barra FC
-:-
23:00
CRAC - Anapolis
-:-
23:00
Fluminense-PI - River-PI
-:-
00:00
America-RN - Potiguar de Mossoró
-:-
BREZİLYA: Carioca 2
21:00
Resende - Americano
-:-
BREZİLYA: Carioca C
21:00
EC Vera Cruz - Caac Brazil
-:-
21:00
Niteroiense - Campos AA
-:-
21:00
Paraty - EC Resende
-:-
21:00
Santa Cruz RJ - Uni Souza
-:-
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00
Dəyişilib
Aimore - Futvida
-:-
23:00
Dəyişilib
Esportivo - GE Gloria
-:-
23:00
Dəyişilib
Frederiquense - Passo Fundo
-:-
23:00
Dəyişilib
Gaucho - EC Cruzeiro
-:-
23:00
Dəyişilib
GE Bage - Lajeadense
-:-
23:00
Dəyişilib
Inter Santa Maria - Monsoon
-:-
23:00
Dəyişilib
Pelotas - Sao Gabriel
-:-
23:00
Dəyişilib
Veranopolis - Brasil Farroupilha
-:-
BREZİLYA: Goiano 2
21:30
ASEEV - Centro Oeste
-:-
21:30
Santa Helena - Trindade
-:-
22:00
Anapolina - Ouvidorense
-:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
23:00
Atletico MT - Pocone
0:3
02:00
Sinop FC - Campo Novo
3:2
22:00
Santa Cruz MT - Caceres
-:-
23:00
Rondonopolis EC - Operario FC
-:-
23:00
Sport Sinop - Juara
-:-
BREZİLYA: Mineiro 2
17:00
Betim - Nacional de Muriae
-:-
22:00
Varginha - URT
-:-
BREZİLYA: Paranaense 2
00:30
Laranja Mecanica - Paranavai-PR
0:0
17:00
Apucarana SC - Gremio Maringa
-:-
21:30
AA Iguacu - Patriotas
-:-
21:30
Nacional PR - Foz do Iguacu
-:-
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
37'
ECUS SP - Atletico Mogi
1:0
37'
Olimpia FC - Fernandopolis
0:0
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:30
River-RR - Rio Negro
3:0
01:30
Atl. Roraima - Real Sao Luiz
3:2
BREZİLYA: Tocantinense U20 - Playofflar
03:00
Tocantins EC U20 - Uniao Carmolandense U20
0:5
04:00
Araguaina U20 - Capital FC U20
1:2
BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
01:00
Capixaba SC - Linhares
0:0
BREZİLYA: Brasiliense U20
17:00
Gremio Valparaiso U20 - Samambaia U20
-:-
21:00
Ceilandense U20 - CFZ U20
-:-
21:00
Ceilandia U20 - Samambaense U20
-:-
BREZİLYA: Mineiro U20
79'
Coimbra U20 - Athletic Club U20
0:1
37'
Atletico-MG U20 - XV de Novembro U20
3:0
16:00
Betim U20 - Cruzeiro U20
-:-
21:00
Ipatinga U20 - Tres Coracoes U20
-:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
37'
Sao Paulo U20 - Oeste U20
0:0
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
21:00
Aguia FC U20 - Jaguar U20
-:-
21:00
America PE U20 - Central SC U20
-:-
21:00
Santa Cruz U20 - Serrano PE U20
-:-
BREZİLYA: Sergipano U20
21:00
Confianca U20 - Falcon U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
00:30
Ferroviaria K - America Mineiro K
-:-
00:30
Dəyişilib
Internacional K - Bragantino K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
01:00
Doce Mel K - Minas ICESP K
1:3
21:00
UD Alagoana K - JC K
-:-
21:00
VF4 K - Remo K
-:-
22:00
3B da Amazonia K - Fortaleza K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00
Uniao RN K - Vitoria K
-:-
21:30
Paysandu K - Rio Negro K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
20:30
Cherno More - Ludogorets
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Levski Karlovo - Nesebar
-:-
18:00
Spartak Plovdiv - Karnobat
-:-
18:00
Yambol 1915 - Atletik Kuklen
-:-
19:00
Sozopol - Botev II
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
17:00
CSKA 1948 Sofia III - Vihren
-:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00
Dorostol - Svetkavitsa
-:-
17:00
Kubrat - Cherno More II
-:-
17:00
Septemvri Tervel - Spartak II
-:-
17:00
Ustrem Donchevo - Ludogorets III
-:-
BURKİNA FASO: Premier League
19:00
USFA - ASFA Yennega
-:-
BURUNDİ: Coupe du President
16:00
Dəyişilib
Le Messager Ngozi - Rukinzo
-:-
BUTAN: Premier League
13:00
RTC - BFF Academy U19
0:1
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45
Algoy - Agri - Tchad
-:-
17:45
Dəyişilib
Emat - Algoy
-:-
17:45
Dəyişilib
Foullah Edifice - Tourbillon
-:-
17:45
Renaissance - Emat
-:-
17:45
Dəyişilib
Renaissance - As Dgssie
-:-
18:00
Elect Sport - Foullah Edifice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Düşme Grubu
18:00
Ceske Budejovice - Jablonec
-:-
18:00
Pardubice - Karvina
-:-
18:00
Zlin - Bohemians
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Konferans Ligi - Playofflar
37'
Teplice - Hradec Kralove
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
18:00
Brno - Kromeriz
-:-
18:00
Chrudim - Sigma Olomouc B
-:-
18:00
Jihlava - Zizkov
-:-
18:00
Prostejov - Opava
-:-
18:00
Sparta Prag B - Vlasim
-:-
18:00
Taborsko - Dukla Prag
-:-
18:00
Varnsdorf - Pribram
-:-
18:00
Vyskov - Lisen
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15
Bohemians 1905 B - Admira Prague
2:3
11:15
Dukla Prag B - Vltavin
0:3
11:30
Plzen B - FK Robstav
2:3
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15
Chlumec nad Cidlinou - Liberec B
1:6
18:00
Brozany - Hradec Kralove B
-:-
18:00
Zapy - Pardubice B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:30
Zlin B - Unicov
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
12:00
Pribram B - Cesky Krumlov
1:5
17:00
Jindrichuv Hradec - Petrin Plzen
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15
Chrudim B - Velke Hamry
1:3
18:00
Caslav - Turnov
-:-
18:00
Trutnov - Benatky
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15
Breclav - Sperice
0:1
Yenilənmə Gözlənilir
Humpolec - Brno B
0:0
18:00
Pelhrimov - Lanzhot
-:-
18:00
Slavoj Polna - Lisen B
-:-
18:00
Velka Bites - Stara Rise
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
18:00
Strani - Prerov
-:-
18:00
Vsechovice - Slavicin
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
Yenilənmə Gözlənilir
Krnov - Opava B
0:0
18:00
Frenstat p. R. - Bohumin
-:-
18:00
Polanka nad Odrou - Vratimov
-:-
18:00
Sumperk - Bruntal
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:30
Trebon - Protivin
1:1
18:00
Junior Strakonice - Trhove Sviny
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:00
Kunstat - Pohorelice
-:-
18:30
Rajecko - Kurim
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:00
Karlovy Vary B - Hroznetin
6:0
18:00
Ostrov B - Touzim
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
77'
Chlumec nad Cidlinou B - Dobruska
3:0
75'
Rychnov n. Kneznou - Nachod
2:2
18:00
Ceska Skalice - Trebes
-:-
18:00
Lazne Belohrad - Tyniste n. Orl.
-:-
18:00
Police nad Metuji - Jicin
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30
Skalice u C.Lipy - Rapid Liberec
7:1
18:00
Visnova - FC Pencin
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
37'
Pusta Polom - Haj ve Slezsku
1:0
18:00
Vresina - Moravan Oldrisov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
18:00
Bohunovice - Postrelmov
-:-
18:00
Brodek u Prerova - Urcice
-:-
18:00
Cechovice - Rapotin
-:-
18:00
Konice - Belotin
-:-
18:00
Medlov - SK Lipova
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00
Hermanuv Mestec - Svitavy
-:-
18:00
Prosetin - Lazne Bohdanec
-:-
18:00
Vysoke Myto B - Horni Redice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
18:00
Poricany - Pruhonice
-:-
18:00
Sedlcany - Tuchlovice
-:-
18:00
Sokolec - SK Doksy
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Kadan - Krupka
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
11:30
Sapeli Polna - Okrisky
1:3
Yenilənmə Gözlənilir
Pacov - Zdar na Sazavou B
0:0
17:30
Zirovnice - FS Trebic
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
18:00
Francova Lhota - Hrachovec
-:-
18:00
Nevsova - Brumov
-:-
18:00
Stitna nad Vlari - Morkovice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
76'
Slovacko K - Liberec K
2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
Yenilənmə Gözlənilir
Olomouc K - FC Praha K
0:0
ÇİN: FA Cup
09:30
Qingdao Elite - Suzhou Dongwu
1:2
10:30
Beijing Technology - Guangxi Pingguo Haliao
0:1
10:30
Ganzhou Ruishi - Liaoning Tieren
3:2pen
12:00
Guangxi Hengchen - Dalian Yingbo
2:1
14:30
Hangzhou Wuyue - Chongqing Tonglianglong
1:2
ÇİN: Super League Women
10:00
Henan Songshan Longmen K - Shaanxi Changan K
1:1
10:00
Shanghai RCB K - Zhejiang K
1:0
10:00
Yongchuan Chashan K - Hainan Qiongzhong K
1:1
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
76'
Odense - Randers
2:0
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
80'
Thisted - Hellerup
1:0
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
18:00
Sudan - Tanzanya
-:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
12:00
Çek Cumhuriyeti U16 K - İsveç U16 K
1:7
12:00
İsviçre U16 K - Letonya U16 K
3:0
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30
Emelec - Macara
0:1
02:00
Ind. del Valle - LDU Quito
1:1
21:00
Mushuc Runa - Delfin
-:-
23:30
Aucas - U. Catolica
-:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
04:30
FAS - Alianza FC
1:1
04:30
Municipal Limeno - Metapan
0:1
ENDONEZYA: Liga 1 - Playofflar
74'
Borneo - Madura United
2:3
ERMENİSTAN: Premier Lig
37'
West Armenia - BKMA
0:1
ESTONYA: Meistr ligi
14:30
Tallinna Kalev - Nomme Utd
2:0
17:00
Parnu JK Vaprus - Levadia
-:-
ESTONYA: Esiliiga
12:30
Tabasalu - FC Tallinn
1:2
12:30
Tartu Welco - Paide Linnameeskond U21
2:1
12:30
Viimsi JK - Flora U21
2:4
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
14:00
Manzini Sea Birds - Illovo
1:1
14:00
Manzini Wanderers - Denver
2:4
14:00
Moneni Pirates - Ezulwini
1:1
16:00
Madlenya - Nsingizini Hotspurs
-:-
16:00
Mbabane Highlanders - Green Mamba
-:-
16:00
Mbabane Swallows - Young Buffaloes
-:-
16:00
Royal Leopards - Rangers FC
-:-
ETİYOPYA: Premier League
78'
Adama City - Sidama Bunna
2:1
18:00
Shashemene Kenema - Ethiopia Bunna
-:-
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30
SOL - AS Denguele
-:-
21:00
Stade d'Abidjan - Academie de FAD
-:-
FİLİPİNLER: PFL
10:30
United City - Manila Montet
10:0
12:30
Cebu FC - Philippine Air Force
5:0
13:15
Tuloy - Manila Digger
2:3
37'
Philippine Army - Loyola
1:1
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
37'
Gnistan - KuPS
0:0
18:30
Ekenas - Lahti
-:-
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
37'
SJK Akatemia - SalPa
1:0
18:30
Jaro - PK-35
-:-
18:30
Mikkeli - JaPS
-:-
FİNLANDİYA: Ykkonen
7'
OLS Oulu - Keski-Uusimaa
0:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
78'
Ilves-Kissat - Tampere Utd
1:6
18:30
TPV - Inter Turku 2
-:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
37'
GBK Kokkola - SJK Akatemia 2
0:1
37'
Kuopion Elo - OPS
1:1
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:00
PK-35 Helsinki K - HPS K
1:5
FRANSA: Division 2 Women
16:00
Albi-Marssac K - Le Mans K
-:-
16:00
Lens K - Orleans K
-:-
16:00
Montauban K - Thonon Evian K
-:-
16:00
Nice K - Marsilya K
-:-
16:00
Rodez K - Metz K
-:-
16:00
Strasbourg K - Nantes K
-:-
GANA: Premier Lig
18:00
Bechem United - Karela
-:-
18:00
Dreams - Heart Of Lions
-:-
18:00
Hearts Of Oak - Aduana
-:-
18:00
Medeama - Tamale
-:-
18:00
Nsoatreman - Bibiani Gold Stars
-:-
18:00
Samartex - Bofoakwa Tano
-:-
GANA: Division One League
18:00
Berekum City - Mighty Royals
-:-
18:00
Brong Ahafo - Techiman Liberty
-:-
18:00
Ebusua Dwarfs - Swedru All Blacks
-:-
18:00
Elmina Sharks - Venomous Vipers
-:-
18:00
Future Stars - Asekem
-:-
18:00
Hohoe United - ADVSA
-:-
18:00
Holy Stars - Nzema Kotoko
-:-
18:00
Na God - Susubiribi
-:-
18:00
New Edubiase - King Faisal
-:-
18:00
Skyy - Pac Academy
-:-
18:00
Soccer Intellectuals - Young Redbull
-:-
18:00
Vision - Kotoku Royals
-:-
18:00
Young Apostles - Baffour SA
-:-
GİNE: Ligue 1
19:00
Gangan - Wakriya
-:-
19:00
Kaloum Star - Kamsar
-:-
GRENADA: Premier Division
23:00
Hard Rock - Queens Park Rangers
1:4
23:00
Dəyişilib
Paradise - SAB Spartans
-:-
23:00
SAB Spartans - Fontenoy
1:1
23:00
Dəyişilib
Shamrock - Hard Rock
-:-
23:00
Camerhogne - Mt. Rich
-:-
23:00
Dəyişilib
Fontenoy - St. John's
-:-
23:00
Dəyişilib
Hurricanes - Camerhogne
-:-
23:00
Dəyişilib
Queens Park Rangers - Mt. Rich
-:-
23:00
Shamrock - Paradise
-:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
23:30
Municipal - Deportivo Mixco
-:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00
Black Leopards - NB La Masia
-:-
37'
JDR Stars - Maritzburg Utd
1:0
37'
Magesi - Venda
1:0
37'
Marumo Gallants - Orbit College
0:0
37'
Milford FC - Pretoria Callies
1:1
37'
Platinum City - Hungry Lions
1:0
37'
Pretoria U. - Baroka
0:0
37'
Upington City - Casric Stars
0:0
GÜNEY KORE: K League 1
10:30
Gangwon - Ulsan HD
1:0
10:30
Gwangju - Jeonbuk
0:3
10:30
Seoul - Daegu
1:2
13:00
Suwon FC - Pohang
1:0
GÜNEY KORE: K League 2
10:30
Cheonan City - Anyang
0:1
10:30
Seongnam - Busan
0:1
13:00
Gyeongnam - Gimpo FC
1:3
GÜNEY KORE: K3 League
09:00
Gangneung - Chuncheon
0:0
09:00
Gimhae - Mokpo
0:2
09:00
Gyeongju KHNP - Daegu 2
3:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00
Gagra - Telavi
-:-
19:00
Kolkheti 1913 - Torpedo Kutaisi
-:-
20:00
Dinamo Batumi - Iberia 1999
-:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
37'
Bolnisi - Khobi
1:0
37'
Georgia - Spaeri
1:0
37'
Rustavi - Dusheti
0:0
17:00
Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo
-:-
19:00
Shturmi - Loco. Tbilisi
-:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
22:00
Cavaly - Tempete
-:-
00:00
America des Cayes - Baltimore
-:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00
Hajduk Split - Gorica
-:-
20:30
Osijek - Rijeka
-:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
45+'
Sibenik - Vukovar 1991
0:1
18:30
Croatia Zmijavci - Dugopolje
-:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Düşme Grubu
17:00
Zadar K - Agram Zagreb K
-:-
20:30
Medimurje Cakovec K - Gorica K
-:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Şampiyona Playoffları
17:30
Osijek K - ZNK Split K
-:-
HOLLANDA: Eredivisie
Fasilə
Alkmaar - Utrecht
3:0
Fasilə
Almere City - Nijmegen
1:2
Fasilə
FC Volendam - G.A. Eagles
1:1
Fasilə
Feyenoord - Excelsior
0:0
Fasilə
Heracles - Sittard
0:0
Fasilə
PSV - Waalwijk
1:1
Fasilə
Sparta Rotterdam - Heerenveen
0:0
49'
Vitesse - Ajax
1:1
Fasilə
Zwolle - Twente
0:0
HONG KONG: Premier League
10:00
North District - HK U23
0:1
10:00
Sham Shui Po - Lee Man Warriors
1:6
13:00
Hong Kong Rangers - Hong Kong FC
2:1
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
76'
Crawley - Crewe
1:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
14:00
Tottenham U21 - Chelsea U21
2:1
İRAN: Division 1
17:45
Esteghlal Molasani - Fajr Sepasi
-:-
İRLANDA: FAI Kupası
37'
Ballyfermot - Rockmount
0:0
37'
Pike Rovers - Villa
1:0
7'
Wilton United - Glebe North
0:0
17:00
Cockhill - Ayrfield
-:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00
Livingston - Hibernian
-:-
17:00
Motherwell - St. Johnstone
-:-
17:00
Ross County - Aberdeen
-:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
14:00
Dundee Utd K - Motherwell K
0:1
14:00
Hamilton K - Montrose K
0:3
14:00
Spartans K - Aberdeen K
2:1
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
27'
Celtic K - Hibernian K
0:0
27'
Glasgow City K - Hearts K
2:0
27'
Rangers K - Partick Thistle K
1:0
İSPANYA: LaLiga2
78'
Eibar - Cartagena
1:0
17:15
Alcorcon - Valladolid
-:-
22:00
Zaragoza - Ferrol
-:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
13:00
CE Europa - Betis B
1:3
19:00
Badalona Futur - Orihuela
-:-
19:00
Marbella - Getafe B
-:-
19:00
Numancia - Utebo FC
-:-
19:00
Pontevedra - Zaragoza B
-:-
19:00
UD Logrones - Guijuelo
-:-
20:00
Yeclano - Lleida
-:-
20:30
Zamora - Sant Andreu
-:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Play Out
13:00
Izarra - Formentera
1:0
19:00
Real Aviles - Ciudad Real
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1 - Playofflar
21:00
UD Ourense - Arosa SC
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2 - Playofflar
18:00
Union Club Ceares - Lealtad
-:-
19:00
L'Entregu - Gijon B
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3 - Playofflar
19:00
Vimenor - Laredo
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5 - Playofflar
13:30
Prat - L'Hospitalet
0:1
20:00
Badalona - Vilassar de Mar
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6 - Playofflar
19:00
Utiel - Jove
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7 - Playofflar
13:00
Colonia M. - CD Mostoles
0:0
13:00
Las Rozas - Leganes B
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8 - Playofflar
19:00
Leonesa B - Atl. Tordesillas
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9 - Playofflar
13:00
Almeria B - Malaga B
3:1
20:00
Torre del Mar - Jaen
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10 - Playofflar
18:00
Ceuta B - Ciudad de Lucena
-:-
19:30
Pozoblanco - Xerez D.F.C.
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12 - Playofflar
14:00
Las Palmas B - Yaiza
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13 - Playofflar
20:00
Caravaca - Ciudad Cieza
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14 - Playofflar
19:30
Villafranca - Azuaga
-:-
20:00
Moralo - CD Coria
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16 - Playofflar
13:00
Varea - Anguiano
1:1
19:00
Oyonesa - Alfaro
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17 - Playofflar
19:00
Caspe - Cuarte
-:-
19:00
Epila - Ebro
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18 - Playofflar
20:00
Quintanar del Rey - Cazalegas
-:-
20:00
Socuellamos - Toledo
-:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
20:00
H. Petah Tikva - Netanya
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan
73'
Brommapojkarna - Norrkoping
2:1
74'
Hammarby - AIK Stockholm
1:0
17:30
GAIS - Elfsborg
-:-
17:30
Värnamo - Kalmar
-:-
İSVEÇ: Superettan
14:00
Landskrona - Örebro
0:0
37'
Sandvikens - Varberg
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
13:00
Friska Viljor - Vasalund
2:2
14:00
AFC Eskilstuna - Sollentuna
1:1
77'
Pitea - Stockholm Internazionale
2:2
37'
Umeå - Karlbergs
0:1
18:00
Assyriska FF - Nordic United
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00
Ariana - Trollhättan
-:-
17:00
Ljungskile - Jonkoping
-:-
17:00
Lunds - Tvaaker
-:-
17:00
Onsala - Norrby
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
14:00
Bergnasets - Umeå
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
80'
Lidkoping - Saffle SK
3:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
17:00
Viggbyholms - Kungsangen
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
14:00
Balkan - Rappe GOIF
0:0
17:00
Kristianstad - Hassleholms IF
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
79'
Atvidaberg - Syrianska
3:0
37'
Arameisk-Syrianska - Mjolby AI FF
2:0
17:00
Smedby - Haninge
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
77'
Bergdalens IK - Astrio
2:0
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
80'
Örebro K - Pitea K
0:0
37'
Linköping K - Djurgarden K
0:0
37'
Trelleborg K - IF Brommapojkarna K
0:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
80'
Uppsala K - Sunnanå K
0:0
17:00
Kalmar K - Eskilstuna Utd K
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
75'
Yverdon II - Portalban
3:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
17:00
Servette K - Young Boys K
-:-
İTALYA: Serie C - Play Out
19:00
Novara - Fiorenzuola
-:-
19:00
Vis Pesaro - Recanatese
-:-
21:30
Monopoli - Virtus Francavilla
-:-
21:30
Potenza - Monterosi
-:-
İTALYA: Serie D - Group A - Playofflar
17:00
Chisola - Vado
-:-
İTALYA: Serie D - Group B - Playofflar
17:00
Desenzano - Varesina
-:-
İTALYA: Serie D - Group C - Playofflar
17:00
Bassano - Campodarsego
-:-
İTALYA: Serie D - Group D - Playofflar
17:00
Ravenna - Corticella
-:-
İTALYA: Serie D - Group E - Playofflar
21:30
Grosseto - Tau
-:-
İTALYA: Serie D - Group F - Playofflar
17:00
L Aquila - Sambenedettese
-:-
İTALYA: Serie D - Group G - Playofflar
17:00
Romana - Cassino
-:-
İTALYA: Serie D - Group H - Playofflar
19:00
Martina Calcio - A.C.D. Nardo
-:-
İTALYA: Serie D - Group I - Playofflar
17:00
Siracusa - Reggio Calabria
-:-
İTALYA: Serie D - Winners stage
17:00
Alcione Milano - Caldiero Terme
-:-
17:00
Campobasso - AC Carpi
-:-
17:00
Trapani - Cavese
-:-
İTALYA: Super Cup (Serie C)
18:45
Cesena - Juve Stabia
-:-
İTALYA: Primavera 1
12:00
Genoa U19 - Sassuolo U19
2:4
12:00
Torino U19 - AC Milan U19
3:3
12:00
Verona U19 - Cagliari U19
3:5
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
13:30
Pomigliano K - Napoli K
3:1
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
Fasilə
AS Roma K - Fiorentina K
1:0
İTALYA: Serie B Women
16:00
Bologna K - Arezzo K
-:-
16:00
Cesena K - Verona K
-:-
16:00
Genoa K - RES Roma K
-:-
16:00
Lazio K - Parma K
-:-
16:00
Pavia K - Brescia K
-:-
16:00
San Marino Academy K - Ternana K
-:-
16:00
Tavagnacco K - Ravenna K
-:-
17:00
Chievo Verona K - Freedom K
-:-
İZLANDA: Icelandic Cup Women
17:00
Afturelding K - Vikingur Reykjavik K
-:-
17:00
Valur K - Fram K
-:-
17:30
Hafnarfjordur K - Fjardab/Hottur/Leiknir K
-:-
19:00
Throttur K - Fylkir K
-:-
22:30
Stjarnan K - Breidablik K
-:-
JAMAİKA: Premier League - Playofflar
23:00
Waterhouse - Arnett Gardens
-:-
JAPONYA: J1 League
08:00
Iwata - Urawa
1:1
08:00
Kyoto - Hiroshima
0:5
08:00
Machida - Verdy
5:0
09:00
G-Osaka - Kawasaki
3:1
09:00
Kashima - Kobe
1:0
09:00
Tokyo - Yokohama M.
1:1
10:00
Kashiwa - Sapporo
2:1
10:00
Shonan - Albirex Niigata
2:1
JAPONYA: J2 League
08:00
Okayama - Kofu
2:0
08:00
Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC
2:1
11:00
Tochigi - Vegalta Sendai
1:2
JAPONYA: J3 League
07:00
Tottori - Sagamihara
0:3
08:00
Azul Claro Numazu - Vanraure
0:0
JAPONYA: WE League Women
08:00
C-Osaka K - Mynavi Sendai K
1:2
08:00
Nojima Stella K - Saitama K
2:1
08:00
Omiya Ardija K - Parceiro Nagano K
0:1
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00
Harima Albion K - Gunma K
1:0
07:00
Kunoichi K - Shizuoka Bonita K
1:3
07:00
Miyazaki K - Nittaidai K
1:0
KANADA: Canadian Premier League
23:00
Forge - Vancouver FC
1:2
02:00
Cavalry - York Utd
2:2
KATAR: Emir Cup
19:00
Al-Gharafa - Qatar SC
-:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
74'
Shakhter K. - Tobol
1:0
71'
Zhetysu - Kyzylzhar
0:0
19:00
Yelimay Semey - Kairat Almaty
-:-
KENYA: Premier League
13:00
Nzoia Sugar - Nairobi City
0:0
76'
Bandari - Sofapaka
1:2
62'
Gor Mahia - Muhoroni Youth
3:0
59'
Leopards - Bidco United
0:0
KENYA: Super League
13:00
Mara Sugar - Rainbow
-:-
13:00
MCF - Silibwet
7:0
75'
Kajiado - Kisumu All-Stars
1:2
15:00
Mombasa Elite - Naivas FC
-:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:30
Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek
0:0
17:00
Muras United - Aldier
-:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:15
La Equidad - Tolima
2:3
03:30
Once Caldas - Santa Fe
0:0
KOLOMBİYA: Liga Women
23:00
Llaneros K - Cucuta K
1:0
23:30
Ind. Medellin K - Real Santander K
3:1
23:30
Junior K - Atl. Nacional K
0:1
23:00
Deportivo Pereira K - Santa Fe K
-:-
KONGO: Ligue 1
79'
Inter Club - Cheminots
1:1
17:30
Kondzo - Leopard
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
17:30
AS Vita Club - Maniema
-:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura-Playofflar
05:00
Herediano - Alajuelense
1:1pen
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
20:00
ADR Jicaral - Santa Ana
-:-
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
18:00
Bashkimi - Teteks
-:-
18:00
Belasica - Arsimi
-:-
18:00
Detonit Plackovica - Karaorman
-:-
18:00
Novaci - FK Skopje
-:-
18:00
Ohrid - Kozuf Gevgelija
-:-
18:00
Osogovo - Pelister
-:-
18:00
Pobeda - Besa 1976
-:-
18:00
Sasa - Vardar Negotino
-:-
LETONYA: Virsliga
18:00
Jelgava - Riga FC
-:-
21:00
Auda - FK Liepaja
-:-
LETONYA: 1. Liga
14:00
Leevon PPK - Skanste
2:0
37'
Alberts JDFS - Rezekne
1:0
18:00
JFK Ventspils - Ogre United
-:-
LETONYA: Kupası
10:30
Upesciema Warriors - Bebri
3:1
14:00
Salaspils FK - Livani
7:2
16:00
Jules Verne - FK Cesis
-:-
17:00
Riga United - Kadaga/Ostas
-:-
LİBYA: Premier Lig
17:30
Al Ahly Benghazi - Al-Suqoor
-:-
17:30
Al-Anwar - Al Sadaqa
-:-
17:30
Al Taawun - Al Murooj
-:-
LİTVANYA: A Lyga
17:00
Dziugas Telsiai - Banga
-:-
18:25
Zalgiris - Kauno Zalgiris
-:-
LİTVANYA: I Lyga
14:00
Ekranas - Hegelmann Litauen 2
3:1
37'
Siauliai 2 - Atmosfera
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
18:15
Kecskemeti - Zalaegerszeg
-:-
21:15
Ferencvaros - Ujpest
-:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
17:00
Nyiregyhaza - Csakvari
-:-
18:00
Budafoki - Pecsi
-:-
18:00
Haladas - Ajka
-:-
18:00
Honved - Gyirmot
-:-
18:00
Siofok - Kozarmisleny
-:-
18:00
Soroksar - Kazincbarcika
-:-
18:00
Szeged - Mosonmagyarovari TE
-:-
18:00
Tiszakecske - BVSC-Zuglo
-:-
MACARİSTAN: NB III - Northeast
12:00
Debrecen II - Senyo Carnifex
1:2
18:00
Cigand SE - DVTK II
-:-
18:00
Eger SE - Tiszafuredi
-:-
18:00
Gyongyosi - Putnok VSE
-:-
18:00
Hatvan - Ujpest II
-:-
18:00
Karcagi - Kisvarda II
-:-
18:00
SBTC - REAC
-:-
18:00
Tiszaujvaros - Debreceni EAC
-:-
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00
Gyirmot II - Zalaegerszegi II
5:2
12:00
Puskas Academy II - Budaorsi
1:1
18:00
Bicskei - Győr II
-:-
18:00
Csornai - SC Sopron
-:-
18:00
Dorogi - Haladas Zanati
-:-
18:00
III. Keruleti TVE - Balatonfuredi
-:-
18:00
Tatabanya - Komaromi VSE
-:-
18:00
VLS Veszprem - Kelen
-:-
MACARİSTAN: NB III - Southeast
12:00
Kecskemeti II - Fuzesgyarmati SK
7:0
12:00
Vasas II - ESMTK Budapest
2:1
18:00
Cegledi - FC Dabas
-:-
18:00
Hodmezovasarhely FC - Elore
-:-
18:00
Korosladany MSK - Bekescsaba
-:-
18:00
Monori - Martfui
-:-
18:00
Penzugyor - Honved II
-:-
18:00
Szolnoki - Szeged II
-:-
MACARİSTAN: NB III - Southwest
12:00
Fehervar FC II - Kaposvar
0:2
12:00
Paks II - Szekszardi
2:2
18:00
Erdi - Mohacsi
-:-
18:00
Gardony Varosi - MTK II
-:-
18:00
Nagykanizsa - Ferencvaros II
-:-
18:00
PTE-PEAC - Ivancsa
-:-
18:00
Szentlorinc - Dunaujvaros PASE
-:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
13:00
Cheng Fung - Benfica
1:2
15:00
Hang Sai - Chao Pak Kei
-:-
MALAVİ: Super League
Fasilə
Bangwe All Stars - MAFCO
0:0
15:30
Dəyişilib
Civo Utd - Mighty Tigers
-:-
Fasilə
Dedza Dynamos - Chitipa United
0:0
15:30
Dəyişilib
FOMO - Mzuzu City
-:-
Fasilə
Karonga United - Civo Utd
1:0
15:30
Dəyişilib
Moyale Barracks - Baka City
-:-
Fasilə
Silver Strikers - Mighty Wanderers
0:0
MALEZYA: Süper Lig
11:45
Kuching City FC - Sri Pahang
2:2
60'
Penang - Terengganu
0:0
MALİ: Premiere Division
19:30
Stade Malien - Real Bamako
-:-
21:30
USFAS Bamako - AS Police
-:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
05:00
Club America - Guadalajara
1:0
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Super Final
03:00
Atlante - Cancun
0:1pen
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
04:00
Porto Palmeiras - Tampico Madero
2:2
06:00
Los Cabos - Alacranes
0:0
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
19:00
Necaxa U23 - Pachuca U23
-:-
MISIR: Premier Lig
18:00
Ismaily - Pyramids
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15
Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim
3:2
14:15
Tuv Azarganuud - Falcons
1:0
MOZAMBİK: Mocambola
37'
Baia de Pemba - Nacala
0:0
16:00
Dəyişilib
Costa do Sol - Textafrica
-:-
37'
ENH Vilankulo - Black Bulls
0:0
37'
Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo
0:0
MYANMAR: MNL League Cup
12:15
Chinland - University
1:3
12:30
Yangon Utd - Mahar United
3:1
NİJER: Super Ligue
18:30
Liberte - Zumunta
-:-
18:30
Renaissance - Nigelec
-:-
18:30
Tagour Provincial Club - Espoir
-:-
18:30
Tahoua - Jangorzo
-:-
NİJERYA: NPFL
18:00
Dəyişilib
Abia Warriors - Bendel
-:-
18:00
Dəyişilib
Bayelsa United - Sporting Lagos
-:-
18:00
Dəyişilib
Enugu - Enyimba
-:-
18:00
Dəyişilib
Heartland - Doma United
-:-
18:00
Dəyişilib
Kano - Niger
-:-
18:00
Dəyişilib
Katsina Utd - Gombe
-:-
18:00
Dəyişilib
Lobi Stars - Remo Stars
-:-
18:00
Dəyişilib
Plateau - Kwara
-:-
18:00
Rivers United - Niger
-:-
18:00
Dəyişilib
Rivers United - Shooting Stars
-:-
18:00
Dəyişilib
Sunshine Stars - Akwa United
-:-
NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
04:00
Diriangen - Esteli
2:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Navbahor Namangan - Neftchi Fargona
-:-
17:00
OKMK - Sogdiana
-:-
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
00:00
Tauro - San Francisco
2:1
04:00
Plaza Amador - Potros del Este
1:1
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30
Tacuary - Libertad
0:0
22:15
Sol De America - Cerro Porteno
-:-
00:30
General Caballero JLM - Sp. Luqueno
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00
Martin Ledesma - Pastoreo
-:-
17:00
San Lorenzo - Sp. Carapegua
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Sporting Cristal - Union Comercio
5:1
02:00
Melgar - Huancayo
4:1
21:00
ADT Tarma - Comerciantes Unidos
-:-
23:30
Los Chankas - Alianza Atl.
-:-
PERU: Liga 2
23:30
Alianza Huanuco - San Marcos
3:1
19:00
Ayacucho - Deportivo Coopsol
-:-
23:15
Llacuabamba - Pirata
-:-
PERU: Liga Women
18:30
UNSAAC K - U. de Deportes K
-:-
21:00
Killas K - Carlos Mannucci K
-:-
POLONYA: Ekstraklasa
13:30
Cracovia - Rakow
2:0
37'
Warta Poznan - Legia
0:1
18:30
Widzew Lodz - Lech
-:-
POLONYA: Division 1
37'
Polonia W. - Odra Opole
0:1
19:00
Termalica B-B. - Tychy
-:-
21:30
Lechia - Arka
-:-
POLONYA: Division 2
17:00
Zaglebie II - LKS Lodz II
-:-
18:30
Skra - Stomil Olsztyn
-:-
21:15
Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow
-:-
POLONYA: III Liga - Group I
13:00
Pelikan - Warta Sieradz
3:2
37'
Pilica Bialobrzegi - T. Mazowiecki
1:2
POLONYA: III Liga - Group II
18:00
Blekitni Stargard - Swit Skolwin
-:-
POLONYA: III Liga - Group III
13:00
Slask II - Rakow II
3:0
POLONYA: III Liga - Group IV
14:00
Biala Podlaska - Wislanie Jaskowice
0:2
17:00
Wiazownica - Garbarnia
-:-
18:00
Avia Swidnik - Chelmianka Chelm
-:-
POLONYA: Central Youth League
13:00
Legia U19 - Zaglebie U19
2:1
13:00
Sandecja U19 - Lech U19
0:5
71'
Gornik Z. U19 - Polonia W. U19
0:0
17:30
Widzew Lodz U19 - Cracovia U19
-:-
POLONYA: Polish Cup Women
14:00
Katowice K - Slask K
3:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00
Academico Viseu - Maritimo
2:2
13:00
AVS - Tondela
0:1
37'
Oliveirense - Leixoes
0:0
18:30
Nacional - Mafra
-:-
18:30
Santa Clara - Leiria
-:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
17:00
Academica - Varzim
-:-
17:00
Braga B - Atletico
-:-
17:00
Covilha - Felgueiras
-:-
17:00
Lusitania FC - Alverca
-:-
PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Promotion Group
14:00
Moncarapachense - SC Lusitania
0:1
19:00
Amarante - Pevidem
-:-
19:00
Santarem - Setubal
-:-
19:00
S. Joao Ver - Limianos
-:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
17:00
Setubal U19 - SC Lusitania U19
-:-
PORTEKİZ: Taça de Portugal Women
19:15
Benfica K - Racing Power K
-:-
RÉUNİON: Regionale 1
14:30
Excelsior - Piton
-:-
14:30
Ravine Blanche - Saint-Louisienne
-:-
14:30
Saint-Denis - Jeanne d'Arc
-:-
14:30
Sainte Rose - Saint-Pierroise
-:-
14:30
Saint-Pauloise - Tamponnaise
-:-
14:30
St. Louis - Sainte-Suzanne
-:-
14:30
Trois Bassins - JS Gauloise
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Konferans Ligi - Playofflar
14:30
Otelul - U. Cluj
0:2
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:00
Rapid Bucuresti - FCSB
-:-
ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
11:00
Banat K - Gloria 2018 Bistrita K
0:1
78'
CSM Alexandria K - Targu Mures K
8:0
ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
12:30
Ol. Cluj K - Politehnica Timisoara K
4:1
RUSYA: Premier Ligi
12:00
Ural - Orenburg
3:3
14:15
Sp. Moscow - Rubin Kazan
3:1
7'
FK Rostov - Baltika
0:0
19:00
Akhmat Grozny - Zenit
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
76'
Chelyabinsk - Ufa
0:0
79'
M. Lipetsk - FK Novosibirsk
0:0
79'
Rodina Moscow 2 - R. Volgograd
2:0
7'
Krasnodar 2 - FK Chayka
0:0
18:00
Murom - Veles Moscow
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
79'
Miass - S. Kostroma
0:2
73'
Tekstilshtik - Kursk
1:0
37'
D. Bryansk - Ulyanovsk
0:0
37'
Kaluga - Khimik
1:0
37'
Mashuk - Omsk
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
37'
Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2
2:0
16:30
FK Pobeda - Rubin Yalta
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:20
Irkutsk - Dynamo Petersburg
3:3
14:00
Saturn Ramenskoye - Chertanovo M.
1:1
14:00
Zenit 2 - Yenisey 2
2:1
21:00
Sp. Moscow 2 - Vladimir
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
08:00
Sakhalin - Oryol
1:0
14:00
Arsenal Tula 2 - SKA Khabarovsk 2
0:0
14:00
Kosmos - Ryazan
1:0
14:00
Penza - Kvant
3:0
37'
Kolomna - Salyut-Belgorod
0:0
17:00
Kompozit - Dynamo Vladivostok
-:-
17:00
Spartak Tambov - FK Strogino Moscow
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00
Samara 2 - Pari NN 2
2:2
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00
Agrosport - Trindade
-:-
18:00
Inter Bom-Bom - Alianca Nacional
-:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00
Casa - Mbour
-:-
20:00
Jaraaf - Jamono Fatick
-:-
20:00
Pikine - Teungueth
-:-
20:00
Sonacos - Ouakam
-:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Düşme Grubu
18:00
Kolubara - Sloboda
-:-
18:00
Metalac - Mladost GAT
-:-
18:00
Radnicki Beograd - Vrsac
-:-
18:00
RFK Novi Sad - Dubocica
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
18:00
Jedinstvo Surcin - Sindjelic Beograd
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
18:00
Borac Sajkas - Kabel Novi Sad
-:-
18:00
Dinamo Pancevo - Tisa Adorjan
-:-
18:00
Podunavac Belegis - Backa
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
18:00
Buducnost Popovac - Jedinstvo Krusevac
-:-
18:00
Radnicki Pirot - Dunav Prahovo
-:-
18:00
Vlasina - Radnicki Svilajnac
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
18:00
Mihajlovac - Mladi Radnik
-:-
18:00
Vrelo Sport - Josanica
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Kahunla - Old Edwardians
-:-
19:15
Dəyişilib
Kallon - Kholifa Stars
-:-
19:15
Dəyişilib
Luawa - East End Lions
-:-
19:15
SLIFA - Kholifa Stars
-:-
20:00
Bo Rangers - Diamond Stars
-:-
SİNGAPUR: Premier League
13:00
Tanjong Pagar - Balestier Khalsa
0:5
SLOVAKYA: 3. Liga - East
12:00
Slavia TU Kosice - Snina
1:0
18:00
1.FK Svidnik - Vranov
-:-
18:00
Filakovo - Lipany
-:-
18:00
Kalinovo - Oravske Vesele
-:-
18:00
Stropkov - Namestovo
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
11:30
Raca - Lehota p. V.
4:0
18:00
Podkonice - Castkovce
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00
Nova Dedinka - Slovan Most
-:-
18:00
Rovinka - Tomasov
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
18:00
Sokol Zubrohlava - Slavia Staskov
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
18:00
FK Cana - Sokol Lubotice
-:-
18:00
Lok. Kosice - Sabinov
-:-
18:00
Medzev - Medzilaborce
-:-
18:00
Mladost Kalsa - Kechnec
-:-
18:00
Velky Saris - Pavlovce n. Uhom
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
18:00
Crystal - Levice
-:-
18:00
FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Blava Jaslovske Bohunice
-:-
18:00
Imel - Trebatice
-:-
18:00
Stankovce - Gabcikovo
-:-
18:00
Z. Moravce-Vrable B - Gbely
-:-
SLOVENYA: Prva Liga
18:30
Koper - Maribor
-:-
18:30
O. Ljubljana - Bravo
-:-
SLOVENYA: 2.SNL
37'
Bilje - NK Bistrica
1:0
37'
Grosuplje - Ilirija
0:0
37'
Nafta - Dravinja
0:0
37'
Rudar - NK Krka
0:1
37'
Tabor Sezana - Primorje
0:0
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Düşme Grubu
16:00
Drava K - Primorje K
-:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
14:00
Radomlje K - Olimpija K
-:-
SOMALİ: National league
Fasilə
Dekedda - Mogadishu City
0:0
SURİNAM: SML
23:30
Robinhood - Flora
3:1
02:00
Notch - Leo Victor
5:1
23:30
Inter Wanica - PVV
-:-
ŞİLİ: Primera División
00:30
U. De Chile - U. Catolica
1:2
19:30
Nublense - O'Higgins
-:-
00:30
Colo Colo - Palestino
-:-
ŞİLİ: Primer B
03:00
San Luis - CD Santa Cruz
1:2
19:30
Antofagasta - Magallanes
-:-
22:00
S. Wanderers - Curico Unido
-:-
ŞİLİ: Segunda Division
00:30
Trasandino - D. Puerto Montt
2:3
01:00
Arturo Fernandez Vial - Deportes Rengo
0:0
19:30
Provincial Ovalle - Real San Joaquin
-:-
22:00
General Velasquez - Dep. Concepcion
-:-
ŞİLİ: Primera Division Women
23:00
U. Espanola K - U. Catolica K
0:0
18:00
Palestino K - Everton K
-:-
19:00
Antofagasta K - A. Italiano K
-:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
78'
Ravshan - Kuktosh
3:0
37'
Istiqlol Dushanbe - Eskhata
0:0
TANZANYA: Federation Cup
Fasilə
Ihefu - Young Africans
0:0
TAYLAND: Thai League 1
13:30
Khonkaen Utd. - Sukhothai
5:1
14:00
Nakhon Pathom - Pathum United
1:3
73'
Ratchaburi - Port MTI FC
1:2
TAYVAN: Premier League
10:30
Taipei Vikings - Taiwan Shihu
2:3
10:30
Taipower - Taichung
0:2
13:30
Ming Chuan University - AC Taipei
1:2
13:30
Taiwan Steel - Hang Yuen
4:2
TOGO: Championnat National
17:00
Dəyişilib
Binah - Gbikinti Bassar
-:-
17:00
Dəyişilib
Doumbe - Tambo
-:-
17:00
Dəyişilib
Dynamic Togol. - Kara
-:-
17:00
Dəyişilib
Entente II - Gbohloe-Su
-:-
17:00
Dəyişilib
Espoir - ASC Kara
-:-
17:00
Dəyişilib
Gomido - Unisport
-:-
17:00
Dəyişilib
OTR - Barracuda
-:-
17:00
Dəyişilib
Semassi - Kakadl
-:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00
1976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd
-:-
23:00
Defence Force - Eagles FC
-:-
23:00
Point Fortin - Port Of Spain
-:-
23:00
Police - Central FC
-:-
23:00
Sando - La Horquetta
-:-
TUNUS: Kupası
7'
Monastir - Gabes
0:0
7'
Olympique Beja - ES Djerba
0:0
16:30
Progres Sakiet - Bizertin
-:-
7'
Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive
0:0
UGANDA: Big League
16:00
Booma - Kataka
-:-
16:00
Calvary - Kiyinda Boys
-:-
37'
Kaaro Karungi - Jinja North
1:0
37'
Lugazi - Young Elephant
1:1
37'
Mbale Heroes - Kyetume
1:0
37'
Police - Onduparaka
0:1
UKRAYNA: Premier League
13:00
LNZ Cherkasy - Zorya
2:1
15:30
Kesildi
Dnipro-1 - Shakhtar
1:0
Fasilə
Metalist 1925 - Zhytomyr
1:3
Fasilə
Minaj - Kolos Kovalivka
1:1
Fasilə
Rukh Lviv - Ch. Odesa
1:0
Fasilə
Veres-Rivne - Oleksandriya
2:1
45+'
Vorskla - Obolon
0:0
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
13:00
Dinaz Vyshgorod - Metalist Kharkiv
0:0
13:00
FC Chernihiv - Nyva Ternopil
3:3
13:00
Hirnyk-Sport - Bukovyna
2:3
13:00
Kremin - Khust
1:0
13:00
MFC Metalurh - Podillya Khmelnytskyi
1:0
UKRAYNA: Druha Liga
13:00
Druzhba Myrivka - Rukh Lviv 2
1:1
13:00
UCSA - Trostyanets
4:0
13:00
Zvyagel - Skala 1911
1:0
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
37'
EMC Podolie K - Dyn. Kyiv K
0:0
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
11:00
Zhytlobud-1 K - Kryvbas K
3:1
UMMAN: Professional League
18:15
Al Nasr - Sur Club
-:-
18:15
Al-Rustaq - Dhofar
-:-
18:15
Al Seeb - Al Nahda
-:-
18:15
Al-Shabab - Bahla
-:-
18:15
Al-Wahda - Oman Club
-:-
18:15
Ibri - Sohar
-:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00
Defensor Sp. - Penarol
0:2
18:30
Danubio - Racing Montevideo
-:-
21:00
Boston River - Cerro CA
-:-
23:30
Wanderers - Cerro Largo
-:-
URUGUAY: Segunda Division
37'
Sud America - Albion
1:0
37'
Uruguay Montevideo - Juventud
0:0
21:00
Atenas - Colon
-:-
21:30
Tacuarembo - Plaza Colonia
-:-
ÜRDÜN: Premier Lig
19:00
Al Ramtha - Al Ahli
-:-
19:00
Al Wehdat - Sahab
-:-
19:00
Aqaba - Maan
-:-
19:00
Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00
La Guaira - Inter de Barinas
2:1
03:00
Metropolitanos - Universidad Central
5:2
00:30
Carabobo - Angostura
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00
Yaracuyanos - Heroes de Falcon
1:2
00:00
Maritimo - Fundacion AIFI
4:0
22:30
Atletico La Cruz - Dynamo Puerto
-:-
22:30
El Vigia - Urena
-:-
22:30
Miranda - Bolivar
-:-
23:00
Aragua - Academia Rey
-:-
23:00
Trujillanos - Frontera
-:-
VİETNAM: V.League 2
13:00
Hoa Binh - TTBD Phu Dong
0:0
14:00
Binh Phuoc - Dong Nai
3:0
59'
PVF-CAND - Long An
2:0
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00
Sanjoanenses - FC Derby
-:-
20:00
Ultramarina - Boavista da Praia
-:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00
AEK - Lamia
-:-
20:00
Aris - PAOK
-:-
20:00
Panathinaikos - Olympiakos
-:-
YUNANİSTAN: Division A Women
12:00
Volos 2004 K - Rethymniakos K
-:-
13:00
Asteras T. K - Seirines Grevenon K
-:-
17:00
AEL Larissa K - Kastoria K
-:-
17:00
Olimpiada Imittou K - Panathinaikos K
-:-
17:00
Trikala K - Atromitou K
-:-
ZAMBİYA: Super League
37'
MUZA - Green Buffaloes
0:0
37'
Nkana - Kansanshi
0:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
37'
CAPS Utd - Dynamos
0:0
37'
Chicken Inn - Simba Bhora
1:0
37'
Manica - GreenFuel
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love