Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Sabah Keçilirləcək oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
İTALYA: Serie A
19:30
Salernitana - Verona
-:-
21:45
Bologna - Juventus
-:-
TÜRKİYE: TFF 1. Lig - Playofflar
20:00
Çorum - Bodrumspor
-:-
ABD: MLS Next Pro
00:00
New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2
-:-
03:00
Colorado Rapids 2 - Vancouver 2
-:-
03:00
Town FC - Los Angeles FC II
-:-
03:00
Ventura County - Real Monarchs
-:-
ABD: USL League One
01:00
Spokane Velocity - Forward Madison
-:-
ABD: USL League Two
00:00
Lane United - Midlakes United
-:-
00:00
Tacoma Stars - Ballard
-:-
00:00
West Seattle Junction - Portland U23
-:-
01:00
Long Island - New Jersey Copa
-:-
01:00
Miami - Sarasota Paradise
-:-
01:30
Weston - Swan City
-:-
02:00
Boston City - Vermont Green
-:-
02:00
Buffalo - Toledo Villa
-:-
02:00
Cedar - Manhattan
-:-
02:00
St. Charles - Chicago City
-:-
05:00
Davis Legacy - Marin
-:-
05:00
Monterey Bay 2 - Glens SC
-:-
ABD: NWSL Women
00:00
Gotham K - Chicago K
-:-
01:00
Seattle Reign K - Orlando Pride K
-:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
13:00
Eilvese - Eintracht Celle
-:-
17:00
Bersenbruck - Egestorf-Langreder
-:-
17:00
Bornreihe - VfL Oldenburg
-:-
17:00
Emden - Ramlingen-Ehlershausen
-:-
17:00
Hildesheim - Delmenhorst
-:-
17:00
Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover
-:-
17:00
Rotenburger - Vorsfelde
-:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00
Clarholz - Siegen
-:-
16:00
Eintracht Rheine - Erkenschwick
-:-
16:00
Vreden - Bovinghausen
-:-
16:00
Westfalia Rhynern - Sprockhovel
-:-
16:30
Ennepetal - Munster 2
-:-
16:30
Finnentrop/Bamenohl - ASC 09 Dortmund
-:-
16:30
Schermbeck 2020 - Lotte
-:-
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
16:00
Bergisch Gladbach - Hurth
-:-
16:00
Freialdenhoven - Hennef
-:-
16:00
Siegburger - Porz
-:-
16:15
Frechen - Germania Teveren
-:-
16:15
Schafhausen - Konigsdorf
-:-
16:30
VfL Vichttal - Fortuna Koln II
-:-
ALMANYA: Bundesliga Gençler - Playofflar
12:00
Hertha U19 - Dortmund U19
-:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
16:30
1.FC Nürnberg K - Duisburg K
-:-
16:30
Freiburg K - RB Leipzig K
-:-
16:30
Hoffenheim K - Bayern K
-:-
16:30
Koln K - Eintracht Frankfurt K
-:-
16:30
Leverkusen K - Bremen K
-:-
16:30
Wolfsburg K - SGS Essen K
-:-
ARJANTİN: Liga Profesional
23:45
Banfield - Huracan
-:-
23:45
Talleres Cordoba - Atl. Tucuman
-:-
02:00
Central Cordoba - Boca Juniors
-:-
ARJANTİN: Primera Nacional
00:00
Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano
-:-
21:30
Almirante Brown - San Telmo
-:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
23:00
Midland - Acassuso
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30
Club Lujan - Leandro N. Alem
-:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30
Barrancas - Provincial
-:-
21:30
Deportivo Metalurgico - Nautico Hacoaj
-:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
20:00
Ferro K - Racing Club K
-:-
21:00
River Plate K - Huracan K
-:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası
18:00
Danimarka U17 - Galler U17
-:-
18:00
Sırbistan U17 - Ukrayna U17
-:-
20:30
Güney Kıbrıs U17 - Çek Cumhuriyeti U17
-:-
20:30
Hırvatistan U17 - Avusturya U17
-:-
AVRUPA: UEFA Regions' Cup - Elemeler - İlk tur
18:45
Vayk (Arm) - Arnavutluk (Am) (Eur)
-:-
AVUSTURYA: 2. Liga
17:00
Admira - First Vienna
-:-
17:00
Amstetten - Horn
-:-
17:00
Dornbirn - Leoben
-:-
17:00
Floridsdorfer AC - Grazer
-:-
17:00
Kapfenberg - Liefering
-:-
17:00
Lafnitz - Ried
-:-
17:00
St. Polten - Bregenz
-:-
17:00
Sturm Graz (Am) - Stripfing
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
18:00
Kremser - Wiener Viktoria
-:-
AVUSTURYA: Wien
17:00
Dinamo Helfort - A XIII-Auhof Center
-:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:10
Al-Jazira - Emirates Club
-:-
17:10
Khorfakkan - Al Sharjah
-:-
20:00
Al Bataeh - Hatta
-:-
20:00
Al-Wahda - Al-Ain
-:-
BAHREYN: Premier Lig
19:00
Al-Rifaa - Manama Club
-:-
BARBADOS: Premier League
01:00
Paradise SC - UWI Blackbirds
-:-
03:30
Wotton - Weymouth Wales
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30
Genk - Antwerp
-:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
00:30
Bolivar - Tomayapo
-:-
02:30
Wilstermann - The Strongest
-:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
18:00
Borac Banja Luka - Igman K.
-:-
18:00
Sarajevo - Posusje
-:-
18:00
Sloga Doboj - Siroki Brijeg
-:-
18:00
Velez Mostar - GOSK Gabela
-:-
18:00
Zrinjski - Tuzla City
-:-
18:00
Zvijezda 09 - Zeljeznicar
-:-
BREZİLYA: Serie A
00:30
Dəyişilib
Cuiaba - Internacional
-:-
00:30
Dəyişilib
Gremio - Bragantino
-:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
01:00
Ferroviario - ABC
-:-
01:00
Dəyişilib
Ypiranga FC - SER Caxias
-:-
BREZİLYA: Serie D
23:00
Concordia - Barra FC
-:-
23:00
CRAC - Anapolis
-:-
23:00
Fluminense-PI - River-PI
-:-
00:00
America-RN - Potiguar de Mossoró
-:-
BREZİLYA: Carioca C
21:00
Uniao Central - Riostrense
-:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
23:00
Rondonopolis EC - Operario FC
-:-
23:00
Sport Sinop - Juara
-:-
BREZİLYA: Tocantinense U20 - Playofflar
03:00
Gurupi U20 - Araguacema U20
-:-
03:00
Interporto U20 - Guarai SC U20
-:-
03:00
SD Sparta U20 - Batalhao U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
00:30
Ferroviaria K - America Mineiro K
-:-
00:30
Dəyişilib
Internacional K - Bragantino K
-:-
23:30
Fluminense K - Palmeiras K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
17:45
Arda - CSKA 1948 Sofia
-:-
20:15
Slavia Sofia - Botev Plovdiv
-:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
15:00
Montana - Septemvri Sofia
-:-
15:00
Strumska Slava - Dobrudzha
-:-
15:00
Yantra Gabrovo - Marek
-:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
15:00
Lyngby - Viborg
-:-
15:00
Vejle - Hvidovre IF
-:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
17:00
Silkeborg - Brondby
-:-
19:00
Nordsjaelland - Midtjylland
-:-
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
14:00
Naestved - Hillerod
-:-
16:00
Koge - Helsingor
-:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00
Türkiye U16 - Çek Cumhuriyeti U16
-:-
14:30
Polonya U16 - Galler U16
-:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
12:00
Sırbistan U16 K - Finlandiya U16 K
-:-
12:00
Slovakya U16 K - İtalya U16 K
-:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30
Aucas - U. Catolica
-:-
02:00
Cumbaya - Barcelona SC
-:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00
Van - Urartu
-:-
18:00
Ararat - Alashkert
-:-
ERMENİSTAN: First League
16:00
BKMA 2 - Noah 2
-:-
16:00
FC Gandzasar - Pyunik 2
-:-
16:00
Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2
-:-
FAROE ADALARI: Premier League
17:00
07 Vestur Sorvagur - Streymur
-:-
17:00
Fuglafjordur - Toftir
-:-
19:00
HB Torshavn - B36 Torshavn
-:-
19:00
Vikingur - Runavik
-:-
FAS: Botola 2
19:00
Dcheira - Ittifaq Marrakech
-:-
19:00
Fes - Difaa El Jadidi
-:-
19:00
Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra
-:-
19:00
Khouribga - Rapide Oued Zem
-:-
19:00
Marrakech - Meknes
-:-
19:00
RAC Casablanca - Stade Marocain
-:-
19:00
Raja Beni Mellal - USM Oujda
-:-
19:00
Sale - Chabab Benguerir
-:-
GANA: Division One League
18:00
Rospak - Sefwi All Stars
-:-
18:00
Still Believe - Home Stars
-:-
GİNE: Ligue 1
19:00
Milo FC - Flamme Olympique
-:-
GRENADA: Premier Division
23:00
Camerhogne - Mt. Rich
-:-
23:00
Dəyişilib
Fontenoy - St. John's
-:-
23:00
Dəyişilib
Hurricanes - Camerhogne
-:-
23:00
Dəyişilib
Queens Park Rangers - Mt. Rich
-:-
23:00
Shamrock - Paradise
-:-
01:00
St. John's - Hurricanes
-:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
23:30
Municipal - Deportivo Mixco
-:-
GÜNEY KORE: WK League Women
13:00
Gyeongju K - Changnyeong K
-:-
13:00
Incheon Hyundai Steel K - Hwacheon K
-:-
13:00
Seoul K - Sejong Sportstoto K
-:-
13:00
Suwon FC K - Boeun Sangmu K
-:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
00:00
America des Cayes - Baltimore
-:-
HOLLANDA: KNVB Beker Women
15:30
Ajax K - Sittard K
-:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
03:00
Olimpia - Marathon
-:-
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
21:00
Reading U21 - Sunderland U21
-:-
İNGİLTERE: Professional Development League - Playofflar
21:00
Sheffield Utd U21 - Swansea U21
-:-
İRAN: Division 1
18:45
Mes Kerman - Chadormalu
-:-
İRLANDA: Premier Division
21:45
St. Patricks - Shelbourne
-:-
22:00
Shamrock Rovers - Derry City
-:-
İRLANDA: Division 1
21:45
Wexford - Cobh Ramblers
-:-
İSPANYA: LaLiga2
21:30
Espanyol - R. Oviedo
-:-
21:30
Villarreal B - Albacete
-:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
20:00
B. Jerusalem - M. Petach Tikva
-:-
İSRAİL: Liga Alef - Promotion Play Offs
19:00
MS Tira - M. Kiryat Ata-Bialik
-:-
19:00
SC Dimona - Shimshon Tel Aviv
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan
20:00
Djurgarden - Halmstad
-:-
20:00
Sirius - Västerås SK
-:-
20:10
Hacken - Malmo FF
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
20:00
IFK Trelleborg - Högaborgs
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:45
Sylvia - IFK Eskilstuna
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
20:00
Hammarby K - Rosengard K
-:-
20:00
Vaxjo DFF K - Kristianstad K
-:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Şampiyona Playoffları
19:00
Servette - Young Boys
-:-
19:00
Winterthur - St. Gallen
-:-
19:00
Zurich - Lugano
-:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
15:15
Baden - Xamax
-:-
15:15
Nyonnais - Aarau
-:-
15:15
Sion - Schaffhausen
-:-
15:15
Vaduz - Bellinzona
-:-
15:15
Wil - Thun
-:-
İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
18:00
Wil K - Thun K
-:-
İTALYA: Serie B - Playofflar
21:30
Palermo - Venezia
-:-
İZLANDA: Besta deild karla
17:00
Vestri - Vikingur Reykjavik
-:-
19:15
Akureyri - Fylkir
-:-
20:00
Hafnarfjordur - KR Reykjavik
-:-
İZLANDA: Division 1
17:00
Grindavik - Grotta
-:-
17:00
Vestmannaeyjar - Thor Akureyri
-:-
JAMAİKA: Premier League - Playofflar
23:00
Waterhouse - Arnett Gardens
-:-
02:30
Mount Pleasant - Cavalier
-:-
KANADA: Canadian Premier League
22:00
HFX Wanderers - Valour
-:-
KENYA: Premier League
15:00
Talanta FC - KCB
-:-
15:00
Ulinzi Stars - Muranga
-:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:30
Ilbirs - Kyrgyzaltyn
-:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:30
Junior - Pereira
-:-
04:00
Millonarios - Bucaramanga
-:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü
23:00
Orsomarso - Real Cartagena
-:-
KOLOMBİYA: Liga Women
23:00
Deportivo Pereira K - Santa Fe K
-:-
23:30
Alianza K - Inter Palmira K
-:-
00:00
Millonarios K - La Equidad K
-:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura-Playofflar
02:00
Saprissa - San Carlos
-:-
LETONYA: Virsliga
17:30
Grobina - Valmiera
-:-
19:00
RFS - BFC Daugavpils
-:-
LİBYA: Premier Lig
17:30
Al Akhdar - Al Tahaddi
-:-
17:30
Al-Nasr - Al Hilal Benghazi
-:-
LİTVANYA: I Lyga
19:00
Kauno Zalgiris 2 - FK Panevezys 2
-:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00
Al Ahed - Al Ansar
-:-
16:00
Bourj FC - Nejmeh SC
-:-
16:00
Racing - Safa
-:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
21:00
Győr - Vasas
-:-
MACARİSTAN: NB I Women - Playofflar
16:45
Ferencvaros K - Győr K
-:-
MALİ: Premiere Division
19:30
Bougouba - Black Stars
-:-
19:30
Djoliba - CO Bamako
-:-
19:30
Koro - Bakaridjan
-:-
19:30
USC Kita - US Bougouni
-:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
03:00
Cruz Azul - Monterrey
-:-
MISIR: Premier Lig
16:00
Al Masry - Enppi
-:-
19:00
Arab Contractors - Pharco
-:-
19:00
ZED - Al Ittihad
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15
Khovd - Bavarians
-:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00
Kachin United - Glory Goal
-:-
12:30
Shan Utd - Rakhine United
-:-
NİJER: Super Ligue
18:30
ASFAN - Urana
-:-
18:30
ASGNN - Akokana
-:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
03:00
Esteli U20 - Managua FC U20
-:-
NORVEÇ: Eliteserien
18:00
HamKam - Bodo/Glimt
-:-
18:00
KFUM Oslo - Odd
-:-
18:00
Kristiansund - Brann
-:-
18:00
Lilleström - Fredrikstad
-:-
18:00
Molde - Sarpsborg 08
-:-
18:00
Sandefjord - Viking
-:-
18:00
Strömsgodset - Haugesund
-:-
20:15
Tromsø - Rosenborg
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00
Flekkeroy - Sotra
-:-
17:00
Halden - Notodden
-:-
19:00
Brattvag - Hodd
-:-
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00
Alta - Junkeren
-:-
15:00
SK Gjovik-Lyn - Ull/Kisa
-:-
16:00
Follo - Eidsvold
-:-
17:00
Stjordals Blink - Grorud
-:-
20:00
Skeid - Strømmen
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
16:00
Åsane 2 - Haugesund 2
-:-
16:00
Loddefjord - Askoy
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
16:00
Mandalskameratene - Brodd
-:-
17:00
Vindbjart - Sola
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
19:00
Flint - Frigg
-:-
20:00
Baerum Sportsklubb - Asker
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
16:00
Melhus - Byåsen
-:-
17:00
Tiller - Trygg/Lade
-:-
19:00
Orkla - Surnadal
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00
Skedsmo - Gjellerasen
-:-
15:00
Skjetten - Ready
-:-
16:00
Lokomotiv Oslo - Traeff
-:-
17:00
Spjelkavik - Lørenskog
-:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
14:00
Skjervoy - Mjolner
-:-
14:30
Ulfstind - Bodo/Glimt 2
-:-
17:00
Harstad - Floya
-:-
19:00
Honefoss - Elverum
-:-
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
15:30
Kolbotn K - Brann K
-:-
16:00
Arna-Bjørnar K - Vålerenga K
-:-
16:00
RØA K - Lyn K
-:-
16:00
Stabaek K - Asane K
-:-
20:05
Rosenborg K - LSK Kvinner K
-:-
NORVEÇ: Division 1 Women
15:00
Aalesund K - Avaldsnes K
-:-
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Din. Samarkand - Pakhtakor
-:-
17:00
Termez Surkhon - Nasaf Qarshi
-:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30
General Caballero JLM - Sp. Luqueno
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:00
Resistencia - Rubio Nu
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:30
Los Chankas - Alianza Atl.
-:-
02:00
Carlos Mannucci - Cesar Vallejo
-:-
04:00
A. Lima - Deportivo Garcilaso
-:-
23:00
Cajamarca - Sport Boys
-:-
PERU: Liga 2
23:15
Llacuabamba - Pirata
-:-
21:00
AD Cantolao - Moquegua
-:-
23:15
Binacional - Comerciantes
-:-
POLONYA: Ekstraklasa
20:00
Zaglebie - LKS Lodz
-:-
POLONYA: Division 1
19:00
Podbeskidzie - Chrobry Glogow
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
20:00
Din. Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc
-:-
RUSYA: Premier Ligi
20:00
Pari NN - CSKA Moscow
-:-
RUSYA: FNL
12:00
SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz
-:-
17:00
Tyumen - Kamaz
-:-
17:45
Arsenal Tula - Akron Togliatti
-:-
18:00
Kuban - Khimki
-:-
18:00
Neftekhimik - Leningradets
-:-
18:00
Saratov - Volgar-Astrakhan
-:-
19:30
Torpedo Moscow - Yaroslavl
-:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
18:30
Luki-Energiya - Tver
-:-
SOMALİ: National league
15:30
Raadsan - Jeenyo
-:-
SURİNAM: SML
23:30
Inter Wanica - PVV
-:-
02:00
SV Transvaal - Broki
-:-
ŞİLİ: Primera División
00:30
Colo Colo - Palestino
-:-
ŞİLİ: Primer B
03:30
Rangers - U. De Concepcion
-:-
22:30
S. Morning - Recoleta
-:-
ŞİLİ: Segunda Division
01:00
Lautaro - Concon National
-:-
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00
Mtibwa Sugar - Namungo
-:-
16:00
Tanzania Prisons - Mashujaa
-:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00
1976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd
-:-
23:00
Defence Force - Eagles FC
-:-
23:00
Point Fortin - Port Of Spain
-:-
23:00
Police - Central FC
-:-
23:00
Sando - La Horquetta
-:-
TÜRKİYE: TFF 3. Lig - Playofflar
16:00
Aliaga - 52 Orduspor
-:-
16:00
Erbaaspor - Kütahyaspor
-:-
16:00
Sebat Genclikspor - Muşspor
-:-
20:00
Elazığspor - Efeler 09
-:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30
Wanderers - Cerro Largo
-:-
21:00
Liverpool M. - Miramar
-:-
ÜRDÜN: Premier Lig
19:00
Al Hussein - Al-Faisaly Amman
-:-
19:00
Al Salt - Al Jalil
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
00:30
Carabobo - Angostura
-:-
03:00
Puerto Cabello - Portuguesa
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00
Aragua - Academia Rey
-:-
23:00
Trujillanos - Frontera
-:-
VİETNAM: V.League 2
12:00
Dong Thap - Ba Ria Vung Tau
-:-
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love