Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Dünən Keçirilən Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
16:30
Bremen - Bochum
4:1
16:30
Dortmund - Darmstadt
4:0
16:30
Frankfurt - RB Leipzig
2:2
16:30
Heidenheim - FC Köln
4:1
16:30
Hoffenheim - Bayern
4:2
16:30
Leverkusen - Augsburg
2:1
16:30
Stuttgart - Mönchengladbach
4:0
16:30
Union Berlin - Freiburg
2:1
16:30
Wolfsburg - Mainz
1:3
İSPANYA: LaLiga
22:00
Alaves - Getafe
1:0
İTALYA: Serie A
19:00
Lecce - Atalanta
0:2
21:45
Torino - AC Milan
3:1
TÜRKİYE: Süper Lig
19:00
Ankaragücü - Pendikspor
0:0
19:00
Başakşehir - Trabzonspor
0:1
19:00
Beşiktaş - Hatayspor
2:2
19:00
Gaziantep FK - Karagümrük
3:1
19:00
Kayserispor - Konyaspor
2:2
19:00
Rizespor - Kasımpaşa
0:0
19:00
Samsunspor - Alanyaspor
1:1
ABD: MLS
20:45
Nashville SC - Atlanta Utd
1:1
ABD: USL Championship
04:00
Colorado Springs - Rhode Island
3:1
04:00
El Paso - Memphis
1:2
ABD: MLS Next Pro
03:15
Dəyişilib
New York City II - Toronto FC II
-:-
04:00
Austin FC II - Sporting Kansas City II
3:2pen
ABD: USL League One
02:30
Charlotte Independ. - Union Omaha
1:4
05:30
Central Valley Fuego - One Knoxville
0:2
ABD: USL League Two
02:00
Charlotte Eagles - Tobacco Road
4:0
02:00
Kalamazoo FC - Lansing City
1:0
21:00
Kings Hammer - Cleveland Force
1:1
21:00
Philadelphia Lone Star - RC New Jersey
4:0
22:00
Brooke House - Nona
0:0
22:00
Midwest United - Ann Arbor
3:0
22:00
Northern Virginia - Patuxent
2:1
23:00
Christos - Virginia Marauders
3:0
00:00
Project 51O - Almaden
2:1
ABD: NISA
05:30
Capo - Irvine Zeta
0:2
ABD: NWSL Women
03:00
Houston Dash K - Portland Thorns K
0:2
03:00
North Carolina Courage K - Utah Royals K
1:0
05:30
Bay FC K - San Diego Wave K
2:1
AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00
Esperance Tunis - Al Ahly
0:0
ALMANYA: 3. Liga
14:30
Aue - Mannheim
2:0
14:30
Dresden - Duisburg
4:0
14:30
Freiburg II - Viktoria Koln
1:0
14:30
Hallescher - Dortmund II
1:1
14:30
Lubeck - RW Essen
3:3
14:30
Munster - Unterhaching
2:0
14:30
Münich 1860 - Bielefeld
0:2
14:30
Regensburg - Saarbrucken
0:1
14:30
Sandhausen - Ingolstadt
1:1
14:30
Ulm - Verl
4:2
ALMANYA: Regionalliga North
16:30
Eimsbutteler - Jeddeloh
0:2
16:30
Havelse - Drochtersen/Assel
1:2
16:30
Kiel II - Kilia Kiel
3:3
16:30
Lohne - VfB Oldenburg
0:2
16:30
Meppen - Teutonia Ottensen
3:1
16:30
Phonix Lubeck - Bremer
3:4
16:30
SC Weiche-08 - Norderstedt
0:2
ALMANYA: Regionalliga Batı
13:00
Koln II - Düsseldorf II
3:2
15:00
Aachen - SSVg Velbert
2:0
15:00
Mönchengladbach II - Bocholt
3:3
15:00
Paderborn II - Oberhausen
1:1
15:00
Rodinghausen - Fortuna Koln
1:0
15:00
Wegberg-Beeck - FC Gutersloh
1:2
15:00
Wiedenbruck - Lippstadt
1:1
15:00
Wuppertaler - Duren
1:1
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00
Bahlinger - Schott Mainz
2:2
15:00
Balingen - Kassel
4:3
15:00
Freiberg - Aalen
3:1
15:00
FSV Frankfurt - Fulda-Lehnerz
4:0
15:00
Homburg - Stuttgarter Kickers
3:0
15:00
Koblenz - Mainz II
1:3
15:00
Offenbach - Steinbach Haiger
0:3
15:00
Stuttgart II - Hoffenheim II
2:0
15:00
Walldorf - Eint. Frankfurt II
0:0
ALMANYA: Regionalliga Bayern
15:00
Aschaffenburg - Ansbach
4:4
15:00
Bamberg - Bayern II
2:1
15:00
Buchbach - Aubstadt
5:2
15:00
Burghausen - Augsburg II
4:1
15:00
Nürnberg II - Schalding
4:0
15:00
Schweinfurt - Bayreuth
3:1
15:00
Wurzburger Kickers - Vilzing
4:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
14:00
Wismar - Staaken
4:1
15:00
Dynamo Schwerin - Makkabi Berlin
4:1
15:00
Rathenow - Neustrelitz
0:4
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
14:17
Auerbach - Bischofswerdaer
2:3
14:17
Bautzen - Plauen
2:2
15:00
Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode
3:0
15:00
Krieschow - Ludwigsfelde
3:2
15:00
Magdeburg II - Grimma
2:0
15:00
Motor Marienberg - Halberstadt
3:4
15:00
Sandersdorf - Arnstadt
1:2
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00
Dornbreite Lubeck - Lubeck II
1:0
15:00
Eichede - VfR Neumunster
1:1
15:00
Flensburg - SC Weiche-08 II
1:0
15:00
Heider SV - Eckernforder SV
6:0
15:00
Inter Turkspor Kiel - Bordesholm
4:2
15:00
Neumunster - Hohenwestedt
4:1
15:00
Nordmark Satrup - Todesfelde
1:5
15:00
Preussen Reinfeld - Oldenburger
5:2
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
15:00
Schoningen - Arminia Hannover
1:2
17:00
Bornreihe - Eilvese
1:7
17:00
Emden - Vorsfelde
4:1
17:00
Heeslinger - Ramlingen-Ehlershausen
2:1
17:00
Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Celle
3:1
17:00
VfL Oldenburg - Bersenbruck
1:4
ALMANYA: Oberliga Hessen
15:00
Stadtallendorf - Waldgirmes
1:1
16:00
SV Steinbach - Erlensee
3:2
16:00
TUS Dietkirchen - Weidenhausen
6:3
16:00
Viktoria Griesheim - Alzenau
2:1
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00
Bitburg - SpVgg Quierschied
3:1
15:00
Auersmacher - Trier
0:2
15:00
Mechtersheim - Engers
3:3
15:00
Pirmasens - Karbach
7:2
16:30
Baumholder - RW Koblenz
1:3
16:30
Morlautern - Waldalgesheim
1:1
16:30
Pfeddersheim - Cosmos Koblenz
0:8
17:00
Dudenhofen - Gonsenheim
1:2
19:00
Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II
3:8
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
15:00
Abtswind - Regensburg II
3:1
15:00
ATSV - Kornburg
1:1
15:00
Bayern Hof - Neudrossenfeld
1:1
15:00
Cham - Ingolstadt II
2:2
15:00
Coburg - Hankofen-Hailing
0:1
15:00
Donaustauf - Eichstatt
2:8
15:00
Fortuna Regensburg - Eltersdorf
1:0
15:00
Neumarkt - Gebenbach
1:4
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
15:00
Erlbach - Rain/Lech
2:1
15:00
Garching - Deisenhofen
4:5
15:00
Gundelfingen - Landsberg
2:3
15:00
Heimstetten - Nordlingen
4:1
15:00
Ismaning - Kirchheimer
0:0
15:00
Kirchanschoring - Schwaben Augsburg
0:1
15:00
Kottern-St. Mang - Dachau
1:1
15:00
Pipinsried - Turkspor Augsburg
4:1
15:00
Sonthofen - Münich 1860 II
1:2
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
16:30
Bietigheim-Bissingen - FC Holzhausen
3:0
16:30
Denzlingen - Ravensburg
3:2
16:30
Grossaspach - Normannia Gmund
2:0
16:30
Hollenbach - Backnang
2:1
16:30
Mutschelbach - Goppinger
2:0
16:30
Nottingen - Reutlingen
3:1
16:30
Oberachern - Villingen
0:2
16:30
Pforzheim - Essingen
2:2
16:30
VfR Mannheim - Offenburger
4:0
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
15:00
Potsdam K - Mönchengladbach K
2:1
ANGOLA: Girabola League
17:00
Libolo - Sporting de Cabinda
4:2
17:00
Uniao de Malanje - Wiliete
0:1
18:00
Petro - Kabuscorp
3:2
ARJANTİN: Liga Profesional
21:30
Ind. Rivadavia - Godoy Cruz
0:0
00:00
River Plate - Belgrano
3:0
ARJANTİN: Primera Nacional
21:30
San Miguel - Deportivo Maipu
2:1
21:30
Talleres (R.E) - Club A. Guemes
0:0
ARJANTİN: Torneo Federal
21:00
Deportivo Rincon - Sol de Mayo
2:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30
Argentino de Merlo - Villa San Carlos
2:1
21:30
Canuelas - Sacachispas
1:2
21:30
Deportivo Armenio - Colegiales
0:1
21:30
Liniers - Flandria
0:1
21:30
Los Andes - Excursionistas
1:0
21:30
Villa Dalmine - Sportivo Italiano
2:0
22:45
Comunicaciones - Dock Sud
1:2
ARJANTİN: Primera C - Apertura
20:30
Ituzaingo - Claypole
0:1
21:30
Deportivo Muniz - Lugano
0:1
21:30
Sportivo Barracas - Victoriano A.
1:1
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00
Estrella Del Sur - Estrella de Berisso
3:0
21:30
Belgrano Zarate - Social Atletico Television
0:0
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
18:15
CA Estudiantes K - Boca Juniors K
0:2
21:00
Rosario Central K - Platense K
0:2
ARUBA: Division di Honor - Final grubu
03:00
Dakota - Estrella
7:1
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Playofflar
14:00
Polonya U17 K - Fransa U17 K
3:2pen
18:00
İngiltere U17 K - İspanya U17 K
0:4
AVRUPA: All-Island Cup Women
17:00
DLR Waves K - Treaty Utd K
1:1
18:00
Cork City K - Cliftonville K
1:3
18:00
Peamount K - Bohemians WFC K
1:0
19:00
Galway United K - Athlone WFC K
2:2
20:00
Wexford K - Shelbourne K
1:2
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
09:30
Wellington Phoenix - Melbourne Victory
1:2uz
12:45
Central Coast Mariners - Sydney FC
0:0
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00
O'Connor Knights - Canberra Olympic
2:1
08:15
Tigers FC - Gungahlin
0:3
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30
Adamstown Rosebud - Broadmeadow
2:8
07:30
Lambton J. - Lake Macquarie
4:0
10:00
Valentine - Maitland
2:4
AVUSTRALYA: NPL NSW
10:30
NWS Spirit - APIA Leichhardt
0:2
12:00
Hills Brumbies - Blacktown City
0:2
12:00
St George Saints - Sutherland
3:1
12:00
WS Wanderers U23 - Marconi
2:5
12:15
Manly Utd - Wollongong Wolves
2:1
12:15
St. George City - Sydney Utd
2:1
AVUSTRALYA: NPL Queensland
10:00
Brisbane City - Olympic FC
0:4
11:00
Redlands - Peninsula
0:4
11:30
Dəyişilib
Gold Coast - Wynnum Wolves
-:-
12:00
Queensland Lions - Gold Coast Knights
1:1
AVUSTRALYA: NPL South Australia
08:30
Adelaide United U23 - Adelaide Croatia Raiders
0:2
10:30
NE Metrostars - Adelaide Comets
2:2
11:30
Adelaide Olympic - Adelaide City
1:6
12:30
Croydon - FK Beograd
2:3
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00
Manningham United Blues - Oakleigh
1:4
10:00
St Albans - Port Melbourne Sharks
3:5
12:00
Hume City - Dandenong
0:0
AVUSTRALYA: NPL Western Australia
10:00
Armadale - Floreat Athena
3:0
10:00
Balcatta - Stirling Macedonia
0:3
10:00
Western Knights - Fremantle City
0:3
12:00
Perth Glory U23 - Perth RedStar
0:1
AVUSTRALYA: Capital Premier League
08:00
Brindabella - West Canberra Wanderers
2:1
08:00
Canberra Juventus - ANU
1:3
08:00
Canberra White Eagles - Belconnen Utd.
0:3
08:00
Queanbeyan City - Wagga City Wanderers
7:0
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30
Belmont Swansea Utd. - Toronto Awaba Stags
2:2
09:30
West Wallsend - South Cardiff
0:3
AVUSTRALYA: NSW League One
09:30
Hakoah Sydney - Bulls Academy
0:4
10:00
Canterbury Bankstown - Bonnyrigg
1:1
12:00
Blacktown Spartans - Inter Lions
3:2
12:00
Dulwich Hill - UNSW
2:4
12:00
Dunbar Rovers - Mt Druitt Town
0:1
12:00
Macarthur Rams - Bankstown City Lions
0:2
12:00
SD Raiders - Northern Tigers
3:0
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
11:00
Caboolture - Ipswich
3:0
11:00
SWQ Thunder - Eastern Suburbs
0:2
12:15
Broadbeach Utd. - Moreton City Excelsior U21
5:0
AVUSTRALYA: SA State League
08:30
Adelaide Victory - West Adelaide
1:2
08:30
Blue Eagles - Cumberland Utd.
1:3
08:30
Fulham Utd. - Salisbury Utd.
0:2
08:30
Playford Patriots - Western Strikers
4:0
08:30
Sturt Lions - Adelaide Cobras
3:2
09:00
Adelaide Vipers - West Torrens
4:2
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
07:15
Melbourne City U21 - George Cross
3:0
08:00
Eastern Lions - Brunswick City
1:0
08:00
North Geelong - Werribee City
1:2
11:00
Kingston City - Western Utd. U21
1:2
AVUSTRALYA: WA State League
10:00
Gosnells City - Murdoch Melville
1:3
10:00
Joondalup Utd. - Cockburn City
3:1
10:00
Mandurah City - Sorrento
0:3
10:00
Rockingham City - Nedlands
0:3
12:00
Dianella White Eagle - Subiaco
2:0
13:00
Kingsley Westside - Gwelup Croatia
3:2
AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
01:00
Hekari United (Pap) - Rewa (Fij)
2:3
04:00
Auckland City (Nzl) - Solomon Warriors (Sol)
5:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
18:00
Altach - A. Lustenau
2:2
18:00
BW Linz - Austria Vienna
1:2
18:00
Wolfsberger - Tirol
3:1
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:30
Donaufeld Wien - Traiskirchen
2:2
17:00
Mauerwerk - Wiener
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00
Weindorf St. Anna - Vorwarts Steyr
2:1
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
18:00
Saalfelden - Wals-Grunau
1:0
18:00
SC Imst - Hohenems
2:3
18:00
TSV St. Johann - A. Salzburg
1:1
AVUSTURYA: Burgenland
18:00
Halbturn - Schattendorf
1:3
18:00
Horitschon - Klingenbach
3:1
18:30
Margarethen - Edelserpentin
2:2
19:00
Pinkafeld - Leithaprodersdorf
4:2
AVUSTURYA: Niederosterreich
18:00
Gloggnitz - Kottingbrunn
2:0
18:00
Warth - Wiener Neustadt
1:3
19:00
Haitzendorf - St. Peter in der Au
2:2
AVUSTURYA: Oberosterreich
18:00
Bad Ischl - Leonfelden
3:2
18:30
ASK St.Valentin - Pregarten
1:1
AVUSTURYA: Steiermark
20:00
Lafnitz (Am) - Tillmitsch
3:2
AVUSTURYA: Vorarlberg
16:30
Andelsbuch - Lauterach
2:2
18:00
Alberschwende - Brauerei Egg
2:2
18:00
Hard - Rotenberg
1:0
18:00
Horbranz - Lochau
2:1
AVUSTURYA: Wien
17:00
Stadlau - Kagran
4:1
AVUSTURYA: Bundesliga Women
14:00
Bergheim K - Innsbruck K
1:0
17:00
First Vienna K - Sturm K
2:3
19:30
Neulengbach K - Kleinmunchen K
2:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
16:00
Kapaz - Zira
0:1
16:00
Sabah Baku - Sumqayit
2:0
16:00
Sabail - Neftci Baku
0:3
BANGLADEŞ: Premier League
13:00
Fortis - Sheikh Jamal
0:0
14:45
Bashundara Kings - Bangladesh Police
2:2
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
19:15
Westerlo - KV Mechelen
0:2
21:45
St. Liege - Gent
1:4
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF - Playofflar
21:00
Tournai - Binche
5:2
BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - 5.lik-8.lik
19:30
Ləğv Olundu
Waregem 2 - Ninove
-:-
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
14:30
Club Brugge K - RSC Anderlecht K
0:2
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00
ASPAC - Dragons
1:0
18:00
AS Sobemap - Coton FC
0:1
18:00
Ayema - AS Cotonou
1:1
18:00
Requins - JS Pobe
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
16:00
Naftan - Dnepr Mogilev
2:1
18:00
FC Minsk - Vitebsk
1:2
21:00
Gomel - Zhodino
0:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
13:00
Belshina - Niva Dolbizno
1:3
14:00
FC Slonim - Molodechno
2:3
15:00
Din. Minsk 2 - BATE 2
1:2
16:00
Lida - Shakhtyor Soligorsk 2
1:5
17:00
Beyaz Rusya U17 - Baranovici
2:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:00
Smorgon K - Dynamo Brest K
0:2
16:00
Vitebsk K - Dyussh-Polesgu K
12:1
19:00
Beyaz Rusya U19 K - Din. Minsk K
1:6
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
03:00
Blooming - SA Bulo Bulo
1:0
22:00
GV San Jose - Independiente
2:2
00:30
Nacional Potosi - Santa Cruz
1:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00
Banovici - Gorazde
1:0
18:00
BFK Simm Bau - Tomislav
0:4
18:00
Gradacac - Hadzici
2:1
18:00
Gradina Srebrenik - Mladost DK
3:2
18:00
Jedinstvo Bihac - Gornji Rahic
0:0
18:00
Kakanj - Stupcanica
1:0
18:00
Sloboda - Celik Zenica
0:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00
Famos Vojkovici - Modrica
1:1
18:00
Laktasi - Kozarska Dubica
2:1
18:00
Leotar - Drina Zvornik
1:0
18:00
Mrkonjic Grad - Ljubic Prnjavor
0:2
18:00
Omarska - Slavija
0:2
18:00
Radnik Bijeljina - Nevesinje
4:0
18:00
Sutjeska Foca - Prijedor
2:0
18:00
Zeljeznicar Banja Luka - Romanija Pale
2:0
BOTSVANA: Premier League
16:00
Eleven Angels - Holy Ghost
1:1
16:00
Gaborone Utd - Orapa United
1:0
16:00
Masitoaka - Nico United
0:1
16:00
Morupule - Tafic FC
5:2
16:00
Police XI - BDF XI
0:1
BREZİLYA: Serie A
22:00
Dəyişilib
Vitoria - Atletico GO
-:-
00:30
Dəyişilib
Fortaleza - Athletico-PR
-:-
BREZİLYA: Serie B
01:00
CRB - Vila Nova
1:0
03:30
Novorizontino - Coritiba
0:0
23:30
Amazonas - Paysandu
1:1
00:30
Goias - Botafogo SP
4:0
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
23:00
CSA - Sampaio Correa
0:0
23:00
Volta Redonda - Nautico
2:1
BREZİLYA: Serie D
21:00
Ipora - Capital FC
2:1
21:00
Santa Cruz de Natal - Sousa
2:0
21:00
Santo Andre - Agua Santa
1:1
21:30
Dəyişilib
Avenida - Cianorte
-:-
22:00
Atletico-CE - Maracana
1:0
22:00
Juazeirense - CSE
0:2
22:00
Manauara - Princesa do Solimoes
3:1
22:00
Maranhao - Aguia De Maraba
4:0
22:00
Nova Iguacu - Audax RJ
2:0
22:00
Dəyişilib
Novo Hamburgo - Brasil de Pelotas
-:-
22:00
Patrocinense - Maringa FC
1:2
22:00
Sergipe - Petrolina
0:1
22:30
Porto Velho - Manaus
2:0
23:00
ASA - Jacuipense
1:0
23:00
Ipatinga - Real Noroeste
2:0
23:00
Portuguesa RJ - Itabuna
1:1
00:00
Sao Jose EC - Inter de Limeira
0:0
BREZİLYA: Carioca 2
21:00
America RJ - Goncalense
2:0
21:00
CEAC/Araruama - Cabofriense
0:2
21:00
Marica - Olaria
2:0
21:00
Serrano FC - Artsul
0:1
BREZİLYA: Gaucho 2
23:00
Dəyişilib
Aimore - Futvida
-:-
23:00
Dəyişilib
Esportivo - GE Gloria
-:-
23:00
Dəyişilib
Frederiquense - Passo Fundo
-:-
23:00
Dəyişilib
Gaucho - EC Cruzeiro
-:-
23:00
Dəyişilib
GE Bage - Lajeadense
-:-
23:00
Dəyişilib
Inter Santa Maria - Monsoon
-:-
23:00
Dəyişilib
Pelotas - Sao Gabriel
-:-
23:00
Dəyişilib
Veranopolis - Brasil Farroupilha
-:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
23:00
Atletico MT - Pocone
0:3
BREZİLYA: Mineiro 2
21:00
Aymores - Democrata SL
0:0
21:00
North Esporte Clube - Boa
3:1
21:00
Tupi-MG - Valeriodoce
0:0
BREZİLYA: Paranaense 2
22:00
Rio Branco PR - Parana
2:1
00:30
Laranja Mecanica - Paranavai-PR
0:0
BREZİLYA: Paulista B - İlk etap
01:30
Paulista - Barcelona SP
6:0
21:00
AEA Aracatuba - Tanabi
1:0
21:00
Colorado Caieiras - Flamengo SP
0:0
21:00
Mauaense - Manthiqueira
5:1
21:00
Tupa - Inter de Bebedouro
2:1
21:00
Uniao Mogi - Maua
0:1
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
23:30
River-RR - Rio Negro
3:0
BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
21:00
Rio Branco ES - Porto Vitoria
1:3
21:00
Vitoria ES - Vilavelhense
3:1
BREZİLYA: Acreano U20
23:00
Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20
0:5
01:00
Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20
0:3
BREZİLYA: Baiano U20
14:00
Leonico U20 - Estrela De Marco U20
0:4
21:00
Bahia U20 - Alagoinhas U20
7:0
21:00
Barcelona U20 - Vitoria da Conquista U20
3:1
21:00
Catuense U20 - Jacuipense U20
0:3
21:00
Conquista FC U20 - Grapiuna U20
3:1
21:00
Jacobina U20 - Vitoria U20
2:1
21:00
Jequie U20 - Itabuna U20
0:1
21:00
Juazeirense U20 - Bahia de Feira U20
2:1
BREZİLYA: Brasiliense U20
16:00
Legiao U20 - Brasiliense U20
0:2
21:00
Canaa U20 - Planaltina U20
2:1
21:00
Capital DF U20 - Real Brasilia U20
3:0
21:00
Unai DF U20 - Luziania U20
0:3
22:00
Gama U20 - Botafogo DF U20
1:0
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00
Marcilio Dias U20 - Hercilio Luz U20
2:3
BREZİLYA: Goiano U20 - Playofflar
21:30
Aparecida EC U20 - Goias U20
2:0
BREZİLYA: Mineiro U20
23:00
Minas Boca U20 - America Mineiro U20
0:5
16:00
Santarritense U20 - Inter de Minas U20
1:6
21:00
Contagem U20 - Futgol U20
4:0
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
02:00
Parana S.T.C. U20 - Londrina U20
3:3
16:00
Azuriz U20 - Cianorte U20
3:3
21:30
Andraus Brasil U20 - Prudentopolis U20
1:2
21:30
Arapongas U20 - Cascavel U20
0:6
21:30
Campo Mourao U20 - Araucaria U20
0:1
21:30
Coritiba U20 - Batel U20
0:0
21:30
Parana U20 - Cambe U20
0:1
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00
Bandeirante U20 - Comercial U20
2:2
21:00
Palmeiras U20 - Flamengo SP U20
8:0
21:00
RB Bragantino U20 - Guarani U20
0:1
21:00
Santos U20 - Jabaquara U20
4:0
21:00
Sertaozinho U20 - Francana U20
3:1
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00
Centro Limoeirense U20 - Atletico Torres U20
0:7
16:00
Retro U20 - Sport Recife U20
1:2
21:00
Belo Jardim U20 - Petrolina U20
1:0
21:00
CA Porto U20 - Santa Fe U20
2:0
21:00
Sete de Setembro U20 - Ibis Sport Club U20
1:1
BREZİLYA: Sergipano U20
21:00
America SE U20 - Olimpico EC U20
-:-
21:00
Dorense U20 - Atletico Gloriense U20
-:-
21:00
Lagarto U20 - Sergipe U20
1:1
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
01:00
Santos K - Cruzeiro K
1:3
17:00
Corinthians K - Real Brasilia K
1:0
21:00
Dəyişilib
Atletico-MG K - Gremio K
-:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00
Dəyişilib
Juventude K - Mixto K
-:-
21:00
Sao Jose K - Athletico-PR K
1:1
21:00
Taubate K - Bahia K
0:0
22:00
Recanto K - Sport Recife K
0:6
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:30
Vila Nova K - Acao K
1:2
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
17:45
CSKA Sofia - Krumovgrad
2:2
20:15
Lok. Plovdiv - Levski
1:2
BULGARİSTAN: Vtora liga
18:00
Chernomorets Balchik - Dunav Ruse
2:0
18:00
CSKA 1948 Sofia II - Bdin Vidin
3:1
18:00
Litex Lovech - Maritsa Plovdiv
2:2
18:00
Ludogorets II - Spartak Varna
1:4
18:00
Spartak Pleven - Belasitsa
0:1
18:00
Svoge - Chernomorets 1919
1:0
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Asenovets - Rozova Dolina
1:1
18:00
Beroe II - Rodopa Smolyan
0:1
18:00
Gigant Saedinenie - Zagorets
0:2
18:00
Haskovo - Sokol Markovo
6:0
18:00
Sekirovo Rakovski - Lok. Plovdiv II
1:1
18:00
Sliven - Dimitrovgrad
2:0
BULGARİSTAN: Third League - South-West
18:00
Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy
5:1
18:00
CSKA Sofia II - Kyustendil
3:0
18:00
Kostinbrod - Minyor Pernik
1:3
18:00
Levski II - Septemvri Sofia 2
1:1
18:00
Oborishte - Botev Ihtiman
3:1
18:00
Razlog - Rilski Sportist
2:1
18:00
Slavia Sofia 2 - Bansko
3:2
18:00
Vitosha Bistritsa - Septemvri Simitli
0:0
BULGARİSTAN: Third League - North-East
15:00
Chernolomets - Lokomotiv Ruse
6:2
17:00
Fratria - Riltzi
7:0
BULGARİSTAN: Third League - North-West
18:00
Boruna - Akademik Svishtov
2:6
18:00
Botev Vratsa II - OFK Levski
2:0
18:00
Drenovets - Yantra Polski Trambesh
2:1
18:00
Juventus Malchika - Partizan Cerven Brjag
5:0
18:00
Pavlikeni - Mezdra
1:1
18:00
Sevlievo - Vihar Slavyanovo
4:0
BURKİNA FASO: Premier League
19:00
ASEC Koudougou - Royal
1:1
19:00
ASF Dioulasso - Vitesse
0:0
19:00
Kadiogo - Etoile Filante
0:3
19:00
Majestic - Sporting Cascades
1:2
BURUNDİ: Coupe du President
16:00
Flambeau du Centre - Vital O
2:0
BUTAN: Premier League
13:00
Paro - Transport United
2:2
CEZAYİR: Ligue 2
17:00
El Khemis - RC Kouba
1:2
17:00
Ghozlane - Chelghoum
2:1
17:00
Harrach - Olympique Magrane
1:0
17:00
Hussein Dey - GC Mascara
1:0
17:00
JSM Tiaret - ASM Oran
1:1
17:00
Khemis El Khechna - Batna
2:1
17:00
Khroub - Olympique Akbou
1:0
17:00
Kolea - Oued Sly
2:0
17:00
Medea - WA Mostaganem
1:3
17:00
Mlila - Annaba
1:1
17:00
Mostaganem - SC Mecheria
4:1
17:00
MSP Batna - Bordj Menail
1:0
17:00
Ouargla - MO Constantine
1:1
17:00
Telaghema - Eulma
4:1
17:00
Temouchent - Guir Abadla
5:1
17:00
Widad Adabi de Boufarik - Arba
4:3
CİBUTİ: Division 1
15:00
Port - ASC Hayab
2:0
17:30
AS Arta - ASAS
2:1
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45
Dəyişilib
Agri - Tchad - AS Psi
-:-
17:45
Dəyişilib
Ascot - Aiglons
-:-
17:45
AS Farcha - Ascot
2:3
17:45
AS Psi - Tourbillon
1:0
17:45
Dəyişilib
Gazelle - AS Farcha
-:-
17:45
Stars J. Talents - Gazelle
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
18:00
Mlada Boleslav - Sparta Prag
0:5
18:00
Plzen - Ostrava
1:1
18:00
Slovacko - Slavia Prag
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:15
Motorlet Prague - Kraluv Dvur
3:0
18:00
Domazlice - Ceske Budejovice B
2:1
19:00
Karlovy Vary - Povltavska FA
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:30
Prepere - Zivanice
1:2
19:00
Velvary - Banik Most-Sous
2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15
Bohunice - FK Frydek-Mistek
0:4
11:15
Rosice - Slovacko B
1:1
11:30
Znojmo - Ostrava B
0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:30
FK Komarov - Aritma Prague
1:1
11:30
Rokycany - Klatovy
4:0
18:00
Doubravka - Katovice
5:0
18:00
Horovice - Domazlice B
4:3
18:00
Sobeslav - Marianske Lazne
3:1
18:00
Tachov - Sokolov
0:5
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15
Neratovice - Brandys n. Labem
1:0
11:15
Steti - Kladno
0:2
11:15
Ujezd Prague - Meteor Prague
3:0
14:30
Cesky Brod - Olympie Brezova
2:2
17:00
Hvezda Cheb - Louny
3:0
18:00
Nespeky - Admira Prague B
0:2
18:00
Ostrov - Slany
2:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15
Letohrad - Spoje Prague
0:0
16:00
Novy Bydzov - Slavia HK
3:0
18:00
Dobrovice - Kosmonosy
1:1
18:00
Usti nad Orlici - Hlinsko
2:0
18:00
Vysoke Myto - Benesov
3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15
Havlickuv Brod - Tasovice
1:0
18:00
Nove Mesto na Morave - Velke Mezirici
2:2
18:00
Zdar na Sazavou - Zdirec n. D.
3:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
11:15
Kostelec na Hane - Skastice
1:4
17:30
Rymarov - FK Kozlovice
2:0
18:00
Bzenec - Novy Jicin
4:3
18:00
Holesov - Nove Sady
2:2
18:00
Vsetin - Batov
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
16:30
Bridlicna - Vitkovice
1:5
18:00
Hlubina - Havirov
2:1
18:00
Repiste - Bilovec
2:0
18:00
Valasske Mezirici - Jesenik
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:15
Mirovice - Tyn nad Vltavou
3:2
11:30
Rudolfov - Milevsko
0:9
14:30
FC Semice - Olesnik
1:4
18:00
TJ Osek - Drazice
1:1
18:00
Trebetice - Malse Roudne
0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:00
Lednice - Rajhradice
4:0
18:30
Bosonohy - Rousinov
3:2
18:30
Moravska Slavia - Svratka Brno
0:1
18:30
Ratiskovice - Bystrc
5:3
18:30
SK Krumvir - Sparta Brno
1:5
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:00
Citice - Lomnice
0:3
11:30
KV Dvory - Marianske Lazne B
7:3
18:00
Chodov - Trstenice
3:5
18:00
Union Nove Sedlo - Loko K. Vary
2:2
18:00
Vintirov - Kralovske Porici
4:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
18:00
Dvur Kralove - Libcany
3:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30
Velke Hamry B - Frydlant
4:0
18:00
Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou
7:1
18:00
Sedmihorky - Chrastava
0:2
18:00
Straz p. Ralskem - Kostalov-Libstat
0:2
18:00
Zelezny Brod - Novy Bor
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
11:15
Cesky Tesin - Jakubcovice
2:0
18:00
Brusperk - Koberice
0:1
18:00
Dolni Benesov - Orlova
0:3
18:00
Hermanice - Dolni Datyne
0:1
18:00
Krasne Pole - Kravare
2:1
18:00
Petrvald na Morave - Stonava
1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
11:30
Litovel - Zabreh
0:7
18:00
Mohelnice - Dolany
0:3
18:00
Zelatovice - Velke Losiny
4:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
18:00
Ceska Trebova - SK Pardubicky
3:2
18:00
Libisany - Moravany
1:5
18:00
Litomysl - Holice
2:1
18:00
Prelouc - Chocen
3:0
18:00
Tremosnice - Lanskroun
1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
11:15
Horni Briza - Petrin Plzen B
2:3
15:00
Kaznejov - Plzen-Cernice
5:1
17:00
Holysov - Sokol Radnice
0:0
18:00
Stribro - Kosutka Plzen
2:2
19:00
Nepomuk - Myto
1:2
19:00
Vejprnice - Nyrsko
5:1
19:00
Zruc - Sokol Lhota
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11:15
Branik - Tempo Prague
2:0
11:30
Dukla JM - CAFC
4:1
11:30
Zlicin - Kolovraty
0:1
11:45
Treboradice - Predni Kopanina
1:1
14:15
Motorlet Prague B - Vysehrad
0:4
14:30
Zizkov B - Uhrineves
1:1
18:00
Dolni Chabry - Podoli Praha
3:0
18:00
Stresovice - Kralovice
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
11:15
Kutna Hora - Milin
0:4
11:30
SK Chlumec - Mnichovohradistsky SK
3:2
18:00
Dobris - Libis
0:3
18:00
Tochovice - Povltavska FA B
1:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11:30
Cernovice - Banik Most - Sous B
1:0
11:30
Oldrichov - Usti n. L. B
0:3
16:00
Ledvice - Litomericko
0:4
18:00
Brna - Nestemice
0:3
18:00
FK Jilove - Srbice
4:1
18:00
Vilemov - Probostov
5:6
18:00
Zatec - Modlany
3:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:30
Kamenice nad Lipou - Chotebor
1:1
17:30
Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B
3:1
17:30
Rapotice - Nove Mesto na Morave B
3:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
18:00
Bystrice pod Hostynem - Osvetimany
1:0
18:00
Kvasice - Hluk
2:2
18:00
Napajedla - Slusovice
0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
11:00
Liberec U19 - Slavia Prag U19
2:2
11:00
Mlada Boleslav U19 - Frydek-Mistek U19
1:1
11:15
Ceske Budejovice U19 - Plzen U19
1:3
12:00
Dukla Prag U19 - Ostrava U19
4:0
12:00
Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19
1:0
12:00
Zlin U19 - Slovacko U19
2:2
14:00
Jihlava U19 - Karvina U19
3:0
14:30
Brno U19 - Sparta Prag U19
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu
12:00
Lok. Brno K - Plzen K
0:2
15:00
Ostrava K - Pardubice K
1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
15:00
Sparta Prag K - Slavia Prag K
1:3
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
12:00
Teplice K - Hradec Kralove K
2:0
19:30
Prague Raptors K - Dukla Prag K
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
15:00
Lisen K - Sparta Prag B K
0:6
ÇİN: Super Ligi
14:35
Qingdao West Coast - Shanghai Port
3:5
ÇİN: FA Cup
10:30
Langfang Glory City - Heilongjiang Ice City
2:1pen
10:30
Shenzhen Jixiang - Nanjing City
0:1
12:00
Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou
0:1
12:00
Shaanxi Union - Guangzhou FC
2:1pen
12:30
Hunan Billows - Shijiazhuang Gongfu
0:3
ÇİN: Super League Women
10:00
Changchun Dazhong K - Guangdong Meizhou K
3:3
10:00
Shandong SL K - Jiangsu Suning K
2:2
10:00
Wuhan Jiangda K - Beijing Beikong K
1:0
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
18:00
Horsens - B.93
1:1
DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
14:45
FA 2000 - F. Amager
2:1
15:00
Brabrand - Skive
2:1
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00
Aarhus Fremad - Esbjerg
2:0
15:00
Roskilde - Middelfart
0:0
DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00
Lyseng - Vejgaard
4:2
14:00
Vanløse - Holstebro
0:3
15:00
Young Boys - SfB-Oure
3:0
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
14:30
VSK Aarhus - Avarta
1:0
15:00
BK Frem - Ishoj
4:2
15:00
Næsby - Holbaek
3:2
DANİMARKA: Danish Cup Women
15:00
Naestved K - Nordsjaelland K
2:10
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
13:00
Avusturya U16 K - İrlanda U16 K
1:2
18:00
Portekiz U16 K - Fransa U16 K
3:2
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00
Dep. Cuenca - Imbabura
5:2
21:00
Libertad - El Nacional
0:2
23:30
Emelec - Macara
0:1
ENDONEZYA: Liga 1 - Playofflar
15:00
Persib - Bali United
3:0
ERMENİSTAN: First League
16:00
Onor - Alashkert 2
2:3
ESTONYA: Meistr ligi
14:30
Tammeka - Paide
1:2
17:00
Narva - Flora
1:3
19:00
Kalju - Kuressaare
3:0
ESTONYA: Esiliiga
19:30
Tallinna Kalev U21 - Elva
4:0
ESTONYA: Meistriliiga Women
12:30
FC Ararat K - Tabasalu K
3:3
12:30
Tallina Kalev K - Tammeka Tartu K
2:3
12:30
Viimsi JK K - Polva Lootos K
2:0
ETİYOPYA: Premier League
15:00
St. George - Hadiya Hossana
1:1
18:00
Hawassa - Defence Force
2:3
FAROE ADALARI: 1. Deild
15:15
Vikingur 2 - FC Suduroy
3:1
15:30
Sandur - TB Tvoroyri
1:1
18:00
HB Torshavn 2 - Klaksvik 2
0:3
18:00
Hoyvik - Argir
0:5
18:30
Runavik 2 - B36 Torshavn 2
2:2
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30
Lys Sassandra - Korhogo
0:1
18:30
Terk edildi
Racing d'Abidjan - Bouake
2:2
18:30
SO Armee - Mouna
1:2
18:30
Sporting Gagnoa - San Pedro
1:1
18:30
Stella Adjame - ASI d'Abengourou
2:3
20:45
Zoman - ASEC Mimosas
0:2
FİLİPİNLER: PFL
10:30
Maharlika - Don Bosco Garelli
3:1
13:15
Stallion - Mendiola FC 1991
6:1
16:00
Davao Aguilas - One Taguig
1:1
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
15:00
TPS Turku - KTP
1:4
16:00
JIPPO - KaPa
2:0
FİNLANDİYA: Ykkonen
15:00
Rovaniemi - Vaajakoski
4:2
16:00
EPS - Jazz Pori
2:0
16:00
KPV - KuPS Akatemia
1:0
17:00
VIFK - Klubi 04
0:5
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
15:00
MyPa - Kiffen
2:3
17:00
Atlantis 2 - PEPO
4:2
18:30
Lahden Reipas - GrIFK
1:1
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
16:00
HJS - VJS
1:1
16:00
Poxyt - Honka
0:3
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
17:00
JPS Jyvaskyla - JBK
0:1
18:00
OTP - Narpes Kraft
0:1
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:00
PKKU K - Aland Utd K
1:3
16:00
JyPK K - Ilves K
0:0
16:00
KuPS K - Honka K
3:1
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
13:00
ONS Oulu K - KTP K
1:1
14:00
VIFK K - HJK Akatemia K
1:3
15:00
Lahti K - TPS K
1:1
15:00
P-Iirot Rauma K - EBK K
0:1
15:00
VJS K - Ilves 2 K
4:4
FRANSA: National
19:00
Avranches - Niort
1:3
19:00
Chateauroux - Cholet
1:2
19:00
GOAL FC - Orleans
1:1
19:00
Le Mans - Marignane GCB
2:1
19:00
Martigues - Nimes
1:0
19:00
Red Star - Epinal
4:2
19:00
Rouen - Dijon
0:5
19:00
Sochaux - Versailles
1:1
19:00
Villefranche - Nancy
2:1
FRANSA: National 2 - Group A
19:00
Aubagne - Andrezieux
0:0
19:00
Bourgoin Jallieu - Ales
0:0
19:00
Cannes - Thonon-Evian
2:1
19:00
Chamalieres - Toulon
2:2
19:00
Grasse - Jura Sud
3:2
19:00
Le Puy-en-Velay - Hyeres
1:1
19:00
Toulouse II - Frejus
1:2
FRANSA: National 2 - Group B
19:00
Angers II - Saint-Pryve
1:4
19:00
Angouleme - Paris 13 Atl.
1:2
19:00
Avoine - Les Herbiers
0:4
19:00
Blois - Bergerac
0:2
19:00
Bourges 18 - La Roche
0:1
19:00
Libourne - Saumur
2:5
19:00
Trelissac - Romorantin
0:2
FRANSA: National 2 - Group C
19:00
Bastia-Borgo - Racing CFF
3:4
19:00
Beauvais - Virois
6:2
19:00
Boulogne - Lorient II
2:4
19:00
Chateaubriant - Aubervilliers
2:0
19:00
Dinan Lehon - Stade Briochin
2:1
19:00
Granville - Chambly
3:0
19:00
Guingamp II - Saint-Malo
2:3
FRANSA: National 2 - Group D
19:00
Besancon - Biesheim
1:1
19:00
Bourg en Bresse - St Quentin
5:3
19:00
Colmar - Auxerre II
1:0
19:00
Creteil - Wasquehal
1:3
19:00
FC 93 - Feignies-Aulnoye
1:0
19:00
Furiani Agliani - Fleury-Merogis
0:1
19:00
Macon - Haguenau
0:1
GALLER: Cymru Premier - Konferans Ligi - Playofflar
16:45
Caernarfon - Penybont
3:1
GANA: Premier Lig
18:00
Berekum Chelsea - Asante Kotoko
2:1
18:00
Legon Cities - Great Olympics
2:1
GANA: Division One League
18:00
Eleven Wonders - Debibi
2:1
18:00
Golden Kick - Kings Palace
3:0
18:00
Koforidua - Uncle T United
1:0
18:00
Nania - Okwawu
2:0
18:00
Northern City - Wa Power
0:1
GİNE: Ligue 1
19:00
Horoya - Hafia
0:1
GRENADA: Premier Division
23:00
Hard Rock - Queens Park Rangers
1:4
23:00
Dəyişilib
Paradise - SAB Spartans
-:-
23:00
SAB Spartans - Fontenoy
1:1
23:00
Dəyişilib
Shamrock - Hard Rock
-:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:00
Cape Town City - Richards Bay
3:1
16:00
Golden Arrows - Cape Town Spurs
1:1
16:00
Kaizer Chiefs - Polokwane
0:0
16:00
Royal AM - Chippa United
0:0
16:00
Sekhukhune - AmaZulu
0:1
16:00
Stellenbosch - Mamelodi
0:1
16:00
Supersport - Swallows
2:0
16:00
TS Galaxy - Orlando
1:0
GÜNEY KIBRIS: Kupası
20:00
Omonia - Paphos
0:3
GÜNEY KORE: K League 1
10:30
Daejeon - Incheon
0:1
13:00
Gimcheon Sangmu - Jeju
1:0
GÜNEY KORE: K League 2
10:30
Ansan Greeners - Cheongju Jikji
0:0
13:00
Seoul E-Land - Jeonnam
1:2
13:00
Suwon Bluewings - Bucheon
0:1
GÜNEY KORE: K3 League
08:00
Busan Kyotong - Pocheon
2:1
09:00
Changwon - Siheung Citizen
2:2
09:00
Hwaseong - Ulsan Citizen
1:0
09:00
Paju Citizen - Yangpyeong
1:1
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
15:30
Samgurali - Samtredia
4:0
19:00
Dila Gori - Din. Tbilisi
2:1
HIRVATİSTAN: HNL
18:00
Rudes - Lok. Zagreb
3:3
20:10
Slaven Belupo - Din. Zagreb
2:3
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50
Zrinski Osjecko - Sesvete
1:0
18:30
Cibalia - Jarun
1:1
18:30
Orijent - Solin
2:2
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:30
Bjelovar - Opatija
0:2
18:30
Dugo Selo - Kustosija
0:1
18:30
Grobnican - Radnik Krizevci
2:0
18:30
Hrvace - Dragovoljac
0:4
18:30
Jadran Porec - Belisce
3:0
18:30
Krk - Zdralovi
0:1
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women - Şampiyona Playoffları
15:00
Hajduk Split K - Dinamo Maksimir K
2:0
HOLLANDA: Eredivisie - Düşme - Playofflar
17:30
Dordrecht - FC Emmen
0:1
21:00
Den Haag - De Graafschap
2:2
HOLLANDA: Tweede Divisie
16:30
ACV Assen - Katwijk
3:1
16:30
Hardenberg - AFC
1:2
16:30
Jong Almere City - Rijnsburgse Boys
0:2
16:30
Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis
2:2
16:30
Kozakken Boys - De Treffers
1:2
16:30
Lisse - HFC
2:1
16:30
Noordwijk - Scheveningen
2:2
16:30
Quick Boys - GVVV
4:1
16:30
Spakenburg - ADO 20 Heemskerk
3:0
HOLLANDA: Derde Divisie
16:30
DEM - IJsselmeervogels
2:0
16:30
Genemuiden - USV Hercules
2:1
16:30
HSC '21 - Urk
5:2
16:30
ODIN '59 - Eemdijk
0:4
16:30
RKAV Volendam - Kampong
6:0
16:30
Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo
1:5
16:30
Staphorst - Harkemase Boys
2:0
16:30
VV DOVO - Rijnvogels
4:2
16:30
VVSB - Hoogeveen
3:1
19:00
Barendrecht - TOGB
2:1
19:00
Blauw Geel - TEC
3:0
19:00
FC Oss - Baronie
3:4
19:00
Gemert - GVV Unitas
0:2
19:00
Hoek - Sportlust
1:2
19:00
HV & CV Quick - UNA
0:1
19:00
Meerssen - Kloetinge
1:0
19:00
Rosmalen - Groene Ster
4:1
19:00
SteDoCo - AWC
3:3
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
13:00
Zwolle U21 - Groningen U21
1:2
14:30
G.A. Eagles U21 - Feyenoord U21
1:4
15:45
Nijmegen U21 - FC Twente/Heracles U21
1:3
16:00
Cambuur U21 - Graafschap U21
3:1
HONG KONG: Premier League
10:00
Resources Capital - Tai Po
1:1
10:00
Southern District - Kitchee
0:3
IRAK: Stars League
16:00
Naft Missan - Al Talaba
0:1
18:15
Al Najaf - Duhok
1:0
18:15
Al Zawraa - Zakho
1:1
20:30
Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya
0:0
İNGİLTERE: League One - Playofflar
18:15
Bolton - Oxford Utd
0:2
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
14:30
Everton U18 - Newcastle Utd U18
8:0
İNGİLTERE: Women’s Super League
17:00
Arsenal K - Brighton K
5:0
17:00
Aston Villa K - Manchester City K
1:2
17:00
Bristol City K - Everton K
0:4
17:00
Leicester K - Liverpool K
0:4
17:00
Manchester Utd K - Chelsea K
0:6
17:00
Tottenham K - West Ham K
3:1
İRLANDA: Division 1
21:30
Longford - Athlone
1:1
İRLANDA: FAI Kupası
16:00
Midleton - St Francis
3:0
17:00
Maynooth Univ. - Gorey Rangers
1:4
18:00
College Corinthians - Cobh Wanderers
4:5
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
14:30
Celtic - St. Mirren
3:2
14:30
Dundee FC - Kilmarnock
1:1
14:30
Hearts - Rangers
3:3
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
19:30
Inverness - Hamilton
2:3
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
17:00
Stranraer - East Kilbride
3:1uz
İSPANYA: LaLiga2
15:00
Andorra - Burgos CF
1:0
17:15
Huesca - Racing Santander
0:3
17:15
Leganes - Gijon
2:1
22:00
Eldense - Levante
0:0
22:00
Tenerife - Amorebieta
0:1
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
18:00
R. Sociedad B - La Coruna
1:1
20:00
Arenteiro - Celta Vigo B
1:1
20:00
Barcelona B - Gimnastic
1:2
20:00
Cornella - Cultural Leonesa
1:2
20:00
Rayo Majadahonda - Unionistas
0:0
20:00
R. Union - Fuenlabrada
2:1
20:00
Sabadell - Ponferradina
1:0
20:00
SD Logrones - Lugo
2:1
20:00
Sestao - Tarazona
1:1
20:00
Teruel - Osasuna B
2:3
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
20:00
Algeciras - Castellon
1:1
20:00
Ceuta - Atl. Madrid B
4:0
20:00
CF Intercity - Real Madrid B
0:1
20:00
Granada B - Huelva
2:1
20:00
Linares - Alcoyano
1:0
20:00
Malaga - Antequera
3:0
20:00
Melilla - Baleares
2:0
20:00
Murcia - Merida AD
1:1
20:00
Sanluqueno - San Fernando
0:1
20:00
UD Ibiza - Cordoba
1:1
İSPANYA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
18:00
San Sebastian Reyes - Rayo Cantabria
1:0uz
19:00
Barakaldo - Atl. Paso
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1 - Playofflar
17:30
Sarriana - Gran Pena
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3 - Playofflar
19:30
Atletico Albericia - Torina
1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4 - Playofflar
19:00
SD Deusto - Beasain
1:0
19:30
Portugalete - Basconia
2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6 - Playofflar
19:30
Atzeneta - Ontinyent 1931
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8 - Playofflar
19:00
Atl. Astorga - Salamanca
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11 - Playofflar
19:00
Platges de Calvia - Poblense
0:0
20:15
Manacor - Mallorca B
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12 - Playofflar
13:30
Panaderia - Lanzarote
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13 - Playofflar
21:00
Lorca Deportiva - Real Murcia B
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15 - Playofflar
18:00
Huarte - Cortes
1:0
19:00
Pena - CD Ardoi
0:1
İSPANYA: Copa de la Reina Women
20:00
Real Sociedad K - Barcelona K
0:8
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
20:30
Maccabi Bnei Raina - H. Haifa
0:1
20:30
M. Tel Aviv - H. Beer Sheva
3:0
20:30
Sakhnin - M. Haifa
1:2
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
18:00
Ashdod - Hapoel Jerusalem
3:1
18:00
Hapoel Hadera - H. Tel Aviv
0:1
İSVEÇ: Superettan
14:00
Skövde - Östersund
1:0
16:00
Degerfors - Orgryte
4:1
16:00
Oddevold - Brage
1:1
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
17:00
Karlstad - Stocksund
2:1
17:00
Taby - Orebro Syr.
1:4
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
17:00
Eskilsminne - Torslanda
0:3
17:00
Falkenberg - Torns
5:0
17:00
Oskarshamn - Angelholm
1:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
13:00
Kiruna - Skelleftea
0:3
14:00
IFK Ostersund - Boden
1:2
14:00
Lucksta - IFK Lulea
4:0
15:00
Froso - Algarna-Harnosand
3:2
16:00
Taftea IK - Gottne
1:0
16:00
Ytterhogdal - Team TG
0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
15:00
Kumla - Grebbestad
0:2
15:00
Motala - Stenungsunds
3:3
17:00
Gauthiod - Forward
1:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00
Gute - Sandvikens AIK
2:0
15:00
Skiljebo - Hudiksvall
0:2
17:00
Arlanda - Jarfalla
3:0
17:00
IK Franke - Falu
0:2
18:00
Enkopings SK - Dalkurd
8:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
15:00
Simrishamn - Nosaby
0:1
16:00
IFK Berga - Osterlen
4:1
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
14:00
Huddinge - Nacka FC
0:2
16:00
Enskede - Sleipner
1:1
17:00
Nykopings - BK Ljungsbro
4:2
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
13:00
Qviding - Landvetter
5:1
14:30
Savedalen - Ockero
3:3
15:00
Husqvarna - Tord
2:1
16:00
Jonsereds - Laholms
2:0
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00
AIK K - Hacken K
1:2
16:00
Vittsjo K - Norrkoping K
1:2
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00
Alingsas K - Umeå IK K
3:0
14:00
Malmo FF K - Sundsvall K
2:1
14:00
Örebro K - Bollstanas K
1:0
16:00
Jitex K - Mallbacken K
0:2
16:00
Lidkoping K - Gamla Upsala K
2:2
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
19:00
Grasshoppers - Basel
0:1
19:00
Lausanne Ouchy - Lausanne
0:4
19:00
Yverdon - Luzern
3:1
İSVİÇRE: Promotion League
17:00
Basel II - Biel
0:0
17:00
Breitenrain - Lugano II
1:2
17:00
Bulle - Kriens
3:1
17:00
Luzern II - Bruhl SG
1:1
17:00
Paradiso - Bavois
2:0
17:00
Rapperswil - Etoile-Carouge
3:1
17:00
St. Gallen II - Cham
1:1
17:00
Young Boys II - Delemont
3:1
17:00
Zurich II - Servette U21
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
17:00
Coffrane - Lausanne II
0:1
17:00
Monthey - Terre Sainte
4:1
17:00
Oberwallis Naters - Echallens
4:2
17:00
Pully - Chenois
1:0
17:00
Sarraz-Ecleplens - Meyrin
0:2
17:00
Sion II - La Chaux-De-Fonds
6:2
17:00
Vevey - Grand-Saconnex
2:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
17:00
Bassecourt - Solothurn
4:4
17:00
Dietikon - Muri
3:1
17:00
Koniz - Emmenbrucke
4:1
17:00
Langenthal - Concordia
3:1
17:00
Muttenz - Courtetelle
4:1
17:00
Rotkreuz - Munsingen
2:4
17:00
Schotz - Thun II
5:1
17:00
Wohlen - Black Stars
2:3
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00
Eschen - Wettswil-Bonstetten
1:1
17:00
Freienbach - Mendrisio
2:0
17:00
Grasshopper II - Taverne
1:2
17:00
Hongg - YF Juventus
2:1
17:00
Kosova - Kreuzlingen
2:1
17:00
Linth - Gossau
3:1
17:00
Uzwil - Tuggen
1:2
17:00
Winterthur II - Balzers
4:1
İSVİÇRE: Super League Women - Düşme Grubu
20:00
Sion K - Rapperswil K
0:4
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
13:30
Grasshopper K - Aarau K
3:0
17:00
St. Gallen K - Luzern K
5:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
19:00
Zurich K - Basel K
1:1
İTALYA: Serie B - Playofflar
21:30
Catanzaro - Brescia
4:2uz
İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30
Benevento - Triestina
2:1
21:30
Carrarese - Perugia
1:2
21:30
Casertana - Juventus U23
1:3
21:30
Catania - Atalanta U23
0:1
22:00
L.R. Vicenza - Taranto
0:0
İTALYA: Primavera 1
12:00
Frosinone U19 - Juventus U19
0:0
14:00
AS Roma U19 - Bologna U19
4:1
14:00
Empoli U19 - Lazio U19
0:0
14:00
Inter U19 - Atalanta U19
2:0
İTALYA: Primavera 2 - Play out
11:30
Alessandria U19 - Crotone U19
3:1
İTALYA: Primavera 2 - Terfi Playofflar
12:00
Benevento U19 - AlbinoLeffe U19
1:0
15:00
Napoli U19 - Udinese U19
2:3pen
16:00
Parma U19 - Ascoli U19
1:2uz
16:00
Venezia U19 - Pisa U19
2:1pen
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
19:00
AC Milan K - Sampdoria K
3:1
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
16:00
Sassuolo K - Juventus K
2:3
İZLANDA: Division 1
17:00
Leiknir - IR Reykjavik
1:0
17:00
Throttur - Njardvik
0:1
19:30
Dalvik/Reynir - Fjolnir
0:0
İZLANDA: Division 2
17:00
Hottur / Huginn - KFG Gardabaer
3:2
17:00
Olafsvik - Throttur Vogar
2:0
17:00
Selfoss - Fjardabyggd/Leiknir
2:1
19:30
Reynir - Volsungur
0:5
İZLANDA: Icelandic Cup Women
15:00
Tindastoll K - Thor/KA K
1:2
17:00
Grindavik K - Akranes K
3:2pen
17:00
Grotta K - Keflavik K
1:3
JAPONYA: J1 League
10:00
Avispa Fukuoka - C-Osaka
0:3
13:00
Sagan Tosu - Nagoya
0:2
JAPONYA: J2 League
08:00
Chiba - Ehime
7:1
08:00
Kusatsu - Iwaki
0:1
08:00
Mito - Oita
1:1
08:00
Tokushima - Kumamoto
1:2
08:00
Yamagata - Blaublitz
0:2
08:00
Yokohama FC - Shimizu
2:0
09:00
Kagoshima Utd - V-Varen Nagasaki
0:3
JAPONYA: J3 League
07:00
Imabari - Fukushima Utd
1:2
08:00
Grulla Morioka - YSCC
0:1
08:00
Kamatamare - Omiya Ardija
0:2
08:00
Nagano - Kanazawa
1:2
08:00
Nara Club - Gifu
2:1
08:00
Toyama - Osaka
2:0
08:00
Yamaga - Kitakyushu
1:1
11:00
Ryukyu - Tegevajaro Miyazaki
2:1
JAPONYA: WE League Women
07:00
Albirex Niigata K - Hiroshima K
0:2
08:00
Beleza K - JEF United K
2:1
11:00
Inac Kobe Leonesa K - Urawa K
0:2
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00
Ehime K - Yokohama FC Seagulls K
0:1
08:00
Setagaya Sfida FC K - FC Takatsuki Speranza K
4:0
09:30
NGU Nagoya K - Orca Kamogawa K
0:0
KANADA: Canadian Premier League
05:00
Pacific FC - Atl. Ottawa
0:1
23:00
Forge - Vancouver FC
1:2
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
20:00
Arsenal Tivat - Mladost DG
3:1
20:00
Buducnost - Mornar
0:1
20:00
Jedinstvo - Petrovac
4:2
20:00
Jezero - Rudar
2:1
20:00
Sutjeska - Decic
0:1
KARADAĞ: Druga Liga
18:30
FK Podgorica - Bokelj
3:7
18:30
Grbalj - Iskra
3:2
18:30
Internacional - Kom Podgorica
2:9
18:30
Lovcen - Igalo
2:0
18:30
Otrant - Berane
6:0
KATAR: Emir Cup
19:00
Al-Duhail - Al-Sadd
0:1
KAZAKİSTAN: Premier Lig
15:00
Atyrau - FC Astana
1:0
17:00
Aktobe - Ordabasy
0:0
19:00
Kaisar - Zhenis
1:0
KENYA: Premier League
13:00
Posta Rangers - Kakamega Homeboyz
2:1
15:00
Kariobangi Sharks - Shabana
2:1
16:00
Police FC - Tusker
0:1
KENYA: Super League
13:00
Migori - Gusii
0:0
13:00
Mulembe United - Vihiga
2:1
15:00
Assad - Dimba Patriots
0:1
15:00
Mombasa Stars - Luanda Villa
2:0
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:30
Abdish-Ata - Talant
2:0
14:30
Alay Osh - Alga
4:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü
02:00
U. Magdalena - Cucuta
2:0
04:05
Quindio - Llaneros
1:1
KOLOMBİYA: Liga Women
23:00
Llaneros K - Cucuta K
1:0
23:30
Ind. Medellin K - Real Santander K
3:1
23:30
Junior K - Atl. Nacional K
0:1
KONGO: Ligue 1
15:00
Juk - Otoho d'Oyo
2:4
17:00
Nathalys - V. Club Mokanda
0:2
17:30
CARA Brazzaville - Etoile du Congo
0:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30
AC Kuya - AC Rangers
-:-
17:30
Etoile de Kivu - Motema Pembe
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00
Lubumbashi Sport - St Eloi Lupopo
0:3
16:00
Mazembe - Dauphins Noirs
6:0
KOSOVA: Superliga
16:00
Feronikeli - Dukagjini
3:2
16:00
Gjilani - Drita
2:1
16:00
KF Llapi - FC Ballkani
0:1
16:00
Malisheva - Liria
7:4
16:00
Prishtina - Fushe Kosova
5:0
KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
18:00
Bregalnica - Sileks
1:1
18:00
Brera Strumica - Makedonija GP
5:3
18:00
Rabotnicki - Shkendija
0:2
18:00
Struga - Shkupi
1:2
18:00
Vardar - Tikves
2:2
18:00
Voska Sport - KF Gostivar
1:1
LESOTHO: Premier League
15:00
CCX - LCS
2:4
15:00
Defence Force - ACE Maseru
1:1
15:00
Lifofane - Machokha
1:1
15:00
Lijabatho - Naughty Boys
4:1
15:00
Linare - Manonyane
1:0
15:00
Lioli - Matlama
1:1
15:00
Liphakoe - Likila
3:1
15:00
LMPS - Bantu
1:0
LETONYA: 1. Liga
13:00
Tukums 2000 2 - Super Nova
0:4
15:00
AFA Olaine - FK Smiltene
1:1
17:00
Valmiera 2 - Marupe
4:0
19:00
RFS 2 - Riga FC 2
3:0
LETONYA: Kupası
14:30
Aliance - FK Limbazi
20:0
15:00
Madona/BJSS - Kuldigas/Goldingen
4:2uz
16:30
Beitar/Riga Mariners - RSU
4:1
17:00
Talsi - Kekava-Auda
3:4
18:30
Sigulda - LSPA
0:5
19:00
Dinamo Riga - Iecava
1:3
LİTVANYA: A Lyga
16:00
Transinvest - Siauliai FA
1:3
18:00
FK Panevezys - Hegelmann
0:2
LİTVANYA: I Lyga
13:00
Garliava - Riteriai
0:1
14:00
FK Minija - BE1 NFA
1:1
19:00
BFA Vilnius - Banga 2
2:2
LÜKSEMBURG: BGL Ligue
19:00
Differdange - Wiltz
1:1
19:00
Dudelange - Niedercorn
0:2
19:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
0:2
19:00
Kaerjeng - Racing Luxembourg
1:4
19:00
Marisca Mersch - Union Titus Petange
1:4
19:00
Mondorf - Fola
6:0
19:00
Schifflange - Hesperange
1:4
19:00
UNA Strassen - Mondercange
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
18:45
Fehervar FC - DVTK
0:0
18:45
Paks - Kisvarda
2:1
18:45
Puskas Academy - Debrecen
4:1
MACARİSTAN: NB III - Southwest
18:00
Dunafoldvar - Majosi
6:1
MACARİSTAN: NB I Women - Playofflar
18:00
MTK Hungaria K - Puskas Academy K
2:1
MAKAO: Elite League - Düşme Grubu
14:00
Dəyişilib
Gala - Monte Carlo
-:-
16:00
Dəyişilib
Tak Chun Ka I - University of Macau
-:-
MALAVİ: Super League
15:30
Big Bullets - Mzuzu City
2:0
15:30
Dəyişilib
Creck Sporting - Big Bullets
-:-
15:30
Creck Sporting - FOMO
1:0
15:30
Kamuzu Barracks - Moyale Barracks
0:0
MALEZYA: Süper Lig
12:30
Johor DT - Negeri Sembilan
3:1
15:15
Selangor - Kedah
1:0
16:00
Perak - PDRM FC
2:3
MALİ: Premiere Division
19:30
Onze Createurs - Korofina
1:1
21:30
Binga - Foot Elite
0:2
MAURİTİUS: Super League
14:30
Entente Boulet - Grande Riviere
0:1
14:30
Pamplemousses - Chebel Citizens
2:0
14:30
Riviere Du Rempart - Port Louis
1:2
14:30
Savanne - Cercle De Joachim
2:4
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:00
Monterrey K - Pachuca K
2:0
06:00
Club America K - Tigres K
3:1
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15
FC Ulaanbaatar - Brera Ilch
4:2
14:15
Deren - Khangarid
1:2
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
20:00
Milsami - Dacia Buiucani
1:1
20:00
Petrocub - Zimbru
4:1
20:00
S. Tiraspol - Balti
2:1
MOZAMBİK: Mocambola
16:00
Ferroviario Nampula - UD Songo
3:0
NİJER: Super Ligue
18:30
Sahel - US Gendarmerie
0:3
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
17:00
Sandefjord 2 - Start 2
4:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00
Hødd 2 - Aalesund 2
0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
14:00
Fyllingsdalen - Innstrandens
1:1
16:00
Kongsvinger 2 - Fredrikstad 2
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
Andijan - Metallurg Bekabad
1:1
17:00
Qizilqum - Olympic
2:4
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
00:00
Tauro - San Francisco
2:1
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30
Ameliano - Sportivo Trinidense
0:2
03:00
Nacional Asuncion - 2 de Mayo
3:1
22:00
Olimpia Asuncion - Guarani
2:1
00:30
Tacuary - Libertad
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
02:30
Encarnacion FC - 12 de Junio
2:0
17:00
3 De Febrero - Atl. Tembetary
0:2
17:00
Fernando de la Mora - Guairena
1:2
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Sporting Cristal - Union Comercio
5:1
PERU: Liga 2
23:30
Alianza Huanuco - San Marcos
3:1
PERU: Liga Women
23:30
Cesar Vallejo K - AD Cantolao K
0:0
18:30
Melgar K - Sporting Cristal K
1:0
21:00
A. Lima K - Defensores K
4:0
POLONYA: Ekstraklasa
16:00
Korona - Ruch
2:0
18:30
Slask - Radomiak Radom
2:0
21:00
Piast - Jagiellonia
1:1
POLONYA: Division 1
16:00
Sosnowiec - Legnica
1:2
18:30
Katowice - Wisla
5:2
21:00
Leczna - S. Rzeszow
1:3
POLONYA: Division 2
13:00
Lech II - Sandecja
0:1
13:45
Pogon Siedlce - Chojniczanka
2:3
16:00
Ol. Grudziadz - KKS Kalisz
0:1
18:30
Elblag - Polonia B.
1:3
POLONYA: III Liga - Group I
13:00
Legia II - Wikielec
1:0
16:00
Zambrow - Legionowo
3:1
18:00
Belchatow - Jagiellonia II
1:0
18:00
Bron Radom - Sulejowek
1:1
18:00
Mlawa - Grodzisk M.
1:5
18:00
Skierniewice - Swit
4:3
18:30
Concordia Elblag - LKS Lomza
1:3
POLONYA: III Liga - Group II
13:00
Vineta W. - Kleczew
2:3
14:00
Unia Swarzedz - Swinoujscie
4:0
15:00
Cartusia Kartuzy - Solec Kujawski
5:2
15:00
Nowe Skalmierzyce - Notec Czarnkow
3:1
15:00
Starogard Gdanski - Luzino
1:5
17:00
Stolem Gniewino - Gedania Gdansk
1:2
18:00
Zawisza - Sroda
4:0
19:00
Pogon Szczecin II - Elana Torun
0:2
POLONYA: III Liga - Group III
15:00
Gornik Z. II - Jelenia Gora
2:1
16:00
Polkowice - Z. Gora
2:0
17:00
Starowice Dolne - Unia Turza Slaska
1:4
18:00
Carina Gubin - Bytom Odrzanski
2:0
18:00
Goczalkowice Zdroj - Sleza Wroclaw
3:1
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzow
1:1
18:00
Pawlowice - Kluczbork
2:1
POLONYA: III Liga - Group IV
13:00
KS Wieczysta Krakow - Swidniczanka Swidnik
1:0
14:00
Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa
5:1
18:00
Orleta Radzyn - Karpaty Krosno
1:2
18:00
Unia Tarnow - Czarni Polaniec
2:3
19:00
Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg
2:1
20:29
Ostrowiec - Star Starachowice
2:0
POLONYA: Central Youth League
13:00
Jagiellonia U19 - Korona U19
2:1
13:00
Warta P. U19 - Rakow Czestochowa U19
1:0
13:00
Wisla U19 - Odra Opole U19
2:3
PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30
Arouca - Guimaraes
1:3
17:30
Boavista - Vizela
2:2
17:30
Estrela - Gil Vicente
1:0
17:30
Farense - Portimonense
1:3
20:00
Moreirense - Estoril
2:1
20:00
Sporting - Chaves
3:0
22:30
Braga - FC Porto
0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00
Feirense - Vilaverdense
1:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
16:00
Boavista U19 - Rio Ave U19
0:1
17:00
Ferreira U19 - Maritimo U19
1:0
17:00
Lusitania FC U19 - Vizela U19
2:0
19:00
Alverca U19 - Beira Mar U19
2:2
19:00
Chaves U19 - Gil Vicente U19
1:1
19:00
Estoril U19 - Belenenses U19
2:3
19:00
Torreense U19 - Academica U19
0:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00
Guimaraes U19 - Farense U19
1:0
13:00
Sporting U19 - Famalicao U19
2:2
19:00
Academico Viseu U19 - Benfica U19
0:0
19:00
FC Porto U19 - Braga U19
3:3
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:00
CFR Cluj - Farul Constanta
5:1
21:00
Univ. Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe
3:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
18:00
Dəyişilib
Brodoc - CSM Vaslui
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
18:00
CSM Bacau - FC Bacau
0:1
18:00
Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti
3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
18:00
Dəyişilib
Hamangia Baia - Braila
-:-
18:00
Viitorul Ianca - Sutesti
0:1
18:00
Vointa Limpezis - CSM Ramnicu Sarat
1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
18:00
CSM Focsani - Unirea Branistea
2:0
18:00
Sporting Liesti - Metalul Buzau
0:4
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
18:00
Axiopolis Cernavoda - Gloria Baneasa
1:1
18:00
Progresul Fundulea - Voluntari 2
1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
18:00
CSO Plopeni - Moreni
1:0
18:00
Tricolorul Breaza - Paulesti
2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
18:00
CS Blejoi - CS Din. Bucuresti
3:7
18:00
Popesti Leordeni - Dunarea Giurgiu
3:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00
Tarlungeni - SR Brasov
2:4
18:00
V. Curita - Odorheiu
2:4
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
18:00
Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov
0:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
18:00
Curtisoara - Horezu
0:2
18:00
Petrolul Potcoava - Calimanesti
1:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00
U Craiova 1948 2 - Turceni
1:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
16:00
Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii
2:4
18:00
CSO Filiasi - CSM Deva
0:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00
Socodor - Ineu
2:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00
Peciu Nou - Bihor
0:3
18:00
Politehnica Timisoara - Phoenix Buzias
3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00
Industria Galda - Viitorul Cluj
2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
18:00
ACS Medias - Univ. din Alba Iulia
3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
16:00
Satu Mare - Baile Felix
0:0
18:00
Minerul Ocna Dej - Baia Mare
0:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00
CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei
1:2
ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
12:30
Farul Constanta K - Csikszereda M. Ciuc K
1:0
RUSYA: Premier Ligi
14:00
Din. Moskova - Krylya Sovetov
4:1
16:30
Lok. Moscow - F. Voronezh
2:0
19:00
Sochi - Krasnodar
2:3
RUSYA: FNL
15:00
Chernomorets Novorossijsk - Yenisey
0:2
19:00
Dynamo Makhachkala - Rodina Moscow
2:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00
Dynamo Stavropol - Kamensk-Shakhtinsky
1:1
16:00
Biolog - Nazran
1:1
16:00
Nalchik - Maykop
3:0
17:00
FC Sevastopol - Alania 2
4:0
17:00
Kholding - Forte Taganrog
2:0
18:00
Legion Makhachkala - Nart Cherkessk
1:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
13:00
Rodina Moscow U21 - Baltika 2
2:0
15:00
Zvezda St. Peterburg - Znamya Truda
2:1
18:00
Din. Moscow 2 - Dynamo Vologda
3:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
11:00
Ural 2 - Sokol Kazan
1:1
13:30
Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya
0:3
14:00
Kirov - Nosta
3:1
15:00
Orenburg 2 - Lada Togliatti
1:1
15:00
Rubin Kazan 2 - Dynamo Barnaul
1:1
15:00
Uralets Nizhny Tagil - Amkar
0:1
RUSYA: Supreme Division Women
11:30
Sp. Moscow K - Krasnodar K
0:0
12:00
Din. Moscow K - Zvezda K
2:1
12:30
Lok. Moscow K - Ryazan K
2:1
14:00
CSKA Moscow K - FK Rostov K
2:0
15:00
Samara K - FK Yenisey K
1:1
17:00
Zenit K - Chertanovo M. K
2:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
21:45
Murata - Tre Penne
2:3uz
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00
Dəyişilib
CD Guadalupe - Caixao Grande
-:-
18:00
Dəyişilib
Juba - Palmar
-:-
18:00
Dəyişilib
Praia Cruz - Vitoria do Riboque
-:-
SENEGAL: Ligue 1
20:00
Dakar SC - Generation F.
0:0
20:00
Diambars - Guediawaye
2:1
20:00
US Goree - Linguere
0:0
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
17:00
IMT Novi Beograd - Vozdovac
2:1
17:00
Radnicki Nis - Javor
1:2
17:00
Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar
3:1
19:00
Radnik - Sp. Subotica
0:0
SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları
18:00
Graficar Beograd - OFK Beograd
1:1
18:00
Macva - Indjija
2:2
18:00
Radnicki S. Mitrovica - Jedinstvo U.
0:1
18:00
Smederevo - Tekstilac Odzaci
1:1
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
12:00
Prva Iskra - Buducnost Dobanovci
2:0
18:00
Padinska Skela - Rad
3:0
18:00
Radnicki Obrenovac - Polet Dorcol
4:2
18:00
Zemun - Brodarac
0:0
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
18:00
Hajduk 1912 - Omladinac NB
0:3
18:00
Jedinstvo SP - Becej
1:2
18:00
Kikinda - Radnicki Zrenjanin
0:0
18:00
Naftagas - Zeleznicar Indjija
1:1
18:00
Sloven Ruma - 1. Maj Ruma
6:0
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
18:00
Jagodina - Timocanin
3:2
18:00
Dəyişilib
Mesevo - Zitoradja
-:-
18:00
Paracin - Sindjelic
1:3
18:00
Pcinja - SFS Borac
1:3
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
18:00
Borac 1926 - Real Podunavci
2:0
18:00
Omladinac Zablace - Zlatibor Cajetina
0:3
18:00
Sloga Petrovac - FAP
2:2
18:00
Sloga Pozega - Polet Ljubic
2:3
18:00
Takovo - Buducnost Krusik
1:1
18:00
Tutin - Loznica
2:0
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool
0:1
19:15
Dəyişilib
Bhantal - Mighty Blackpool
-:-
19:15
Dəyişilib
Bo Rangers - Lamboi
-:-
19:15
Dəyişilib
Freetown City - Ports Authority
-:-
19:15
Dəyişilib
Kahunla - Wilberforce Strikers
-:-
19:15
Dəyişilib
SLIFA - Bai Bureh Warriors
-:-
19:15
Wusum Stars - Ports Authority
1:0
19:15
Dəyişilib
Wusum Stars - Diamond Stars
-:-
19:30
Kallon - East End Lions
2:3
19:30
Real Republicans - Lamboi
1:1
SİNGAPUR: Premier League
13:00
Albirex Niigata - Hougang
1:0
13:00
Lion City - Young Lions
3:1
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
18:00
Banska Bystrica - Skalica
2:2
18:00
Kosice - Michalovce
2:0
18:00
Z. Moravce-Vrable - Trencin
2:2
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
18:00
Slovan Bratislava - Ruzomberok
5:1
18:00
Trnava - Podbrezova
5:0
18:00
Zilina - Dun. Streda
2:3
SLOVAKYA: 3. Liga - East
18:00
Bardejov - R. Sobota
5:1
18:00
MSK Lucenec - Lubovna
0:2
SLOVAKYA: 3. Liga - West
18:00
AFC Nove Mesto - Velke Ludince
5:1
18:00
HA Banska Bystrica - Belusa
0:0
18:00
Jednota Banova - Galanta
2:0
18:00
MSK Martin - Sered
3:0
18:00
Sala - Dubnica
6:1
18:00
Zvolen - Malacky
1:1
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
18:00
Bernolakovo - Vrakuna Bratislava
11:0
18:00
Domino - Rusovce
5:1
18:00
Inter Bratislava - Rohoznik
4:0
18:00
Pezinok - NSK 1922 Bratislava
3:1
SLOVAKYA: 4. liga - Central
15:30
Badin - Krasno
1:0
18:00
Banik Stranavy - Medzibrod
2:0
18:00
Cadca - Kovacova
2:1
18:00
K. Nove Mesto - SK Javornik Makov
6:0
18:00
TJD Pribelce - Lip. Stiavnica
4:0
18:00
Tvrdosin - Besenova
1:2
SLOVAKYA: 4. liga - East
18:00
Kezmarok - Gerlachov
2:1
18:00
Poprad - Rudnany
5:0
18:00
Sobrance-Sobranecko - Raslavice
2:0
SLOVAKYA: 4. liga - West
18:00
Banik Prievidza - Trstice
5:1
18:00
Boleraz - Pata
1:1
18:00
FKM Nove Zamky - Hurbanovo
7:2
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
16:00
Topolcany GFC K - Trencin K
1:3
18:00
Petrzalka K - Presov K
0:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
12:00
B. Bystrica K - Ruzomberok K
3:3
12:00
Trnava K - Myjava K
0:5
SLOVENYA: Prva Liga
16:00
Aluminij - Domzale
1:3
16:00
Mura - Rogaska
1:2
16:00
Radomlje - Celje
1:1
SLOVENYA: 2.SNL
18:30
Beltinci - Fuzinar
6:2
18:30
Tolmin - Gorica
0:0
18:30
Triglav - Jadran Dekani
1:2
SLOVENYA: 3. SNL - East
17:00
Korotan - Ljutomer
1:1
18:00
Podvinci - Drava
0:3
18:00
Sampion Celje - Race
2:3
18:00
Smartno - Dravograd
6:0
20:30
Brezice - Zavrc
2:2
20:30
Dobrovce - Videm
2:2
SLOVENYA: 3. SNL - West
18:00
NK Jesenice - Fama Vipava
2:0
18:30
Brda - Dob
0:9
18:30
Izola - Kocevje
1:1
18:30
Skofja Loka - Sobec Lesce
0:0
18:30
Slovan Ljubljana - Sencur
5:0
18:30
Ziri - NK Adria
2:1
SOMALİ: National league
15:30
Midnimo - Badbaado
1:2
SURİNAM: SML
02:00
Inter Moengotapoe - Voorwaarts
0:0
23:30
Robinhood - Flora
3:1
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
19:20
Al Hazem - Al Riyadh
1:1
19:20
Al-Taawon - Al Shabab
1:0
21:00
Al Ahli SC - Abha
5:1
ŞİLİ: Primera División
19:30
Everton - Copiapo
1:0
22:00
Cobreloa - Deportes Iquique
2:2
00:30
U. De Chile - U. Catolica
1:2
ŞİLİ: Primer B
19:00
La Serena - San Felipe
3:0
22:00
Deportes Temuco - Barnechea
0:1
ŞİLİ: Segunda Division
02:00
San Antonio Unido - Dep. Linares
2:1
22:00
Osorno - Melipilla
3:3
00:30
Trasandino - D. Puerto Montt
2:3
ŞİLİ: Primera Division Women
19:00
Colo Colo K - Cobresal K
4:0
19:00
S. Morning K - U. De Chile K
2:4
22:00
Deportes Iquique K - U. De Concepcion K
1:0
23:00
U. Espanola K - U. Catolica K
0:0
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
15:00
Istaravshan - Vakhsh
2:1
18:00
Barkchi Hisor - Regar-TadAZ
1:2
TANZANYA: Federation Cup
15:30
Coastal Union - Azam
0:3
TAYLAND: Thai League 1
14:00
Muangthong - Chonburi
6:0
14:00
Prachuap - Chiangrai
1:0
14:30
Trat FC - Lamphun Warrior
2:2
15:00
Uthai Thani - Buriram
0:2
TAYLAND: Thai League 2 - Terfi Playofflar
14:00
Nakhon Si - Rayong FC
1:1
TAYVAN: Mulan Football League Women
10:00
Kaohsiung K - Taoyuan Mars K
0:0
11:00
Taichung Blue K - Taipei Bravo K
3:2
13:00
Hualien K - Hang Yuan K
1:5
TUNUS: Kupası
16:30
Ahly Sfaxien - Etoile Sahel
0:1
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
14:00
Arkadag - Energetik
6:0
15:00
Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat
1:0
15:00
Sagadam - Merw
3:0
16:00
Nebitci - FC Asgabat
2:0
UGANDA: Premier League
15:00
Busoga - BUL
0:3
15:00
Kitara - Gadaffi
3:0
15:00
Maroons - Kampala City
1:1
15:00
NEC FC - Villa
0:2
15:00
URA SC - Bright Stars
1:1
15:00
Vipers - Mbarara City
4:1
15:00
Wakiso Giants - UPDF
0:1
UKRAYNA: Premier League
15:30
Dyn. Kyiv - Kryvbas
3:1
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:00
Prykarpattya - Viktoria
1:0
13:00
Ahrobiznes Volochysk - SC Poltava
3:1
13:00
Epitsentr - Inhulets
1:3
13:00
Karpaty Lviv - Livyi Bereg
3:3
13:00
Kudrivka-Nyva - FSC Mariupol
1:1
UKRAYNA: Druha Liga
12:30
Kudrivka - Karpaty Lviv 2
1:2
13:00
Kremin 2 - Lokomotyv Kyiv
0:3
17:00
VAST Mykolaiv - MFC Metalurh 2
-:-
UKRAYNA: U19 League
13:00
Din. Kiev U19 - Kryvbas 2020 U19
6:1
13:00
Dnipro-1 U19 - Shakhtar U19
0:2
13:00
LNZ Cherkasy U19 - Zorya U19
0:3
13:00
Metalist 1925 U19 - Zhytomyr U19
0:0
13:00
Minaj U19 - Kolos Kovalivka U19
2:0
13:00
Rukh Lviv U19 - Ch. Odesa U19
3:2
13:00
Veres Rivne U19 - Oleksandriya U19
0:0
13:00
Vorskla U19 - Obolon Kiev U19
2:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
11:00
Panthers FC Uman K - Mariupol K
4:0
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
12:00
Kolos Kovalivka K - Vorskla Poltava K
0:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30
Fenix - Progreso
1:0
21:00
River Plate - Rampla Juniors
0:2
00:00
Defensor Sp. - Penarol
0:2
URUGUAY: Segunda Division
01:00
La Luz - Montevideo City
0:1
16:00
Rentistas - Cerrito
0:1
22:00
Cooper - Oriental
1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00
La Guaira - Inter de Barinas
2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00
Nueva Esparta - Academia Anzoategui
0:1
23:00
Yaracuyanos - Heroes de Falcon
1:2
00:00
Maritimo - Fundacion AIFI
4:0
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00
Song Lam Nghe An - Khanh Hoa
2:1
14:00
Binh Dinh - Hai Phong
1:1
15:15
Viettel - Nam Dinh
2:1
VİETNAM: V.League 2
13:00
Da Nang - Phu Tho
3:0
YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00
Academica do Fogo - ACA
2:3
20:00
Barreirense - Varandinha
3:1
20:00
Juventude - Rosariense
1:2
20:00
Palmeira - Morabeza
2:0
YUNANİSTAN: Division A Women
13:45
AEK K - OFI Crete K
0:1
17:00
PAOK K - Elpides Karditsas K
2:0
ZAMBİYA: Super League
14:00
NAPSA Stars - Nkwazi
1:2
16:00
Forest Rangers - Zesco Utd
0:0
16:00
Mufulira - Konkola
1:0
16:00
Mutondo Stars - Kabwe
1:1
16:00
Prison Leopards - Green Eagles
2:0
16:00
Red Arrows - Zanaco
1:0
16:00
Trident - Power Dynamos
0:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00
Arenel Movers - Yadah
0:2
16:00
Bikita Minerals - Chegutu Pirates
2:1
16:00
Herentals - Bulawayo Chiefs
2:0
16:00
Ngezi Platinum - TelOne
2:0
16:00
Platinum - Hwange
3:1
16:00
ZPC Kariba - Highlanders
1:1
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love